Gwiazdy

"Dziecko ulicy" i "dziecko ulicy Wspólnej" gośćmi Kuby Wojewódzkiego. Zapowiada się męski odcinek

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki zdradził, kogo będzie gościł w najnowszym odcinku swojego talk-show. Mowa o znanym aktorze i popularnym raperze. To dopiero mieszanka wybuchowa.

Kuba Wojewódzki - kto w programie?

Kuba Wojewódzki realizuje kolejny, 37. już sezon swojego programu. W ostatnich tygodniach na słynnych kanapach zasiedli między innymi Dawid Kwiatkowski, Andrzej Najman, Agnieszka Dygant i Magdalena Boczarska. Tym razem showman będzie gościł rapera Kizo oraz Jakuba Wesołowskiego, o czym poinformował w mediach społecznościowych. Pierwszego z nich nazwał "dzieckiem ulicy", drugiego "dzieckiem ulicy Wspólnej".

Kizo u Kuby Wojewódzkiego

Kizo to młody raper, który szturmem podbija rynek muzyczny w Polsce. Patryk Woziński, bo tak naprawdę się nazywa, współpracował już między innymi z Taco Hemingwayem czy Margaret. Jego ostatni krążek "Posejdon" został wydany pod koniec ubiegłego roku. 27-latek udziela się nie tylko jako raper, ale też sportowiec. Już dwukrotnie walczył podczas gal FAME MMA. Jak na razie nie udało mu się jednak wygrać żadnej walki.

Jakub Wesołowski u Kuby Wojewódzkiego

Jakuba Wesołowskiego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Aktor zyskał popularność dzięki serialowi "Na Wspólnej". W roli Igora Nowaka oglądamy go już od 18 lat. Wesołowski ma na koncie wiele ról, głównie serialowych. Poza pracą na planach zdjęciowych aktor inwestuje w nieruchomości i prowadzi inne biznesy niezwiązane ze światem filmu.

Zobacz też:

Kuba Wesołowski jako ambasador akcji #TVNpomagajmysobie: "Wierzę w tę ideę na maksa"

Mija dokładnie 10 lat od debiutu Michała Szpaka w "X-Factor". Zobaczcie, jak wyglądał podczas castingu

"Hotel Paradise 3". Sebastian wraca do Polski, a Maurycy wybrał partnerkę nie tylko dla siebie. Kto został singlem?

Kubę Wojewódzkiego możesz oglądać w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości