Gwiazdy

Dawid Kwiatkowski u Kuby Wojewódzkiego poruszył temat alkoholizmu rodziców. "Powinienem o tym mówić"

Gwiazdy

Dawid Kwiatkowski u Kuby Wojewódzkiego poruszył temat alkoholizmu rodziców. "Powinienem o tym mówić"

Dawid Kwiatkowski gościł u Kuby Wojewódzkiego. Młody artysta nie bał się poruszać trudnych tematów. Opowiedział między innymi o kryzysie w karierze oraz chorobie alkoholowej rodziców.

Dawid Kwiatkowski rozpoczął karierę w bardzo młodym wieku, przez to wiele osób z miejsca okrzyknęło go "polskim Justinem Bieberem". Dziś wokalista ma 25 lat i stawia na dojrzalszy repertuar. W lutym premierę miała jego najnowsza piosenka "Bez Ciebie". Utwór zapowiada kolejną, szóstą już płytę Kwiatkowskiego. Ostatnio Dawid promował zbliżające się wydawnictwo w programie Kuby Wojewódzkiego. Jak poradził sobie z gradem pytań prowadzącego?

Dawid Kwiatkowski u Kuby Wojewódzkiego

To już trzecia wizyta Dawida Kwiatkowskiego w programie Kuby Wojewódzkiego - wcześniej młody wokalista gościł u showmana w 2014 i w 2016 roku. Fragmenty poprzednich wywiadów pokazały, jak bardzo dojrzał na przestrzeni lat.

Kariera Kwiatkowskiego to pasmo sukcesów. Mimo to idol nastolatek przyznał, że był pewien moment, w którym myślał o tym, żeby zakończyć wszystko i wrócić do rodzinnego Gorzowa Wielkopolskiego. Rzecz działa się po jednym z koncertów Dawida. Rano w hotelowym pokoju obudziło go pięć fanek.

- Ja byłem nagusieńki, bo tak śpię - opowiadał.

Dziewczyny miały ze sobą szampany - liczyły na to, że napiją się razem z Kwiatkowskim, jednak ten wyrzucił je ze swojego pokoju. Po wszystkim usiadł na łóżku i zalał się łzami.

- Wtedy przez dwa tygodnie chciałem pogonić całą karierę w pi*du - przyznał.

Dawid Kwiatkowski o alkoholizmie rodziców

Jak jest misja Dawida Kwiatkowskiego? Na kanapach u Kuby Wojewódzkiego młody wokalista powiedział, że chce udowadniać, że trudne dzieciństwo nie musi stać na przeszkodzie w spełnianiu marzeń.

- Pochodzę z domu, w którym było bardzo dużo alkoholu i my przegadaliśmy ten temat z rodzicami mnóstwo razy. Stwierdziliśmy, że skoro oni są już zdrowi, nadrabiają to rodzicielstwo, którego nie miałem, kiedy byłem młody, to powinienem o tym mówić, żeby ci ludzie, którzy mnie obserwują, zobaczyli, że nawet jeśli pochodzisz z takiego domu, możesz usiąść u Kuby na kanapie i spełnić swoje marzenia - podsumował.

Prowadzący był wyraźnie poruszony wyznaniem swojego gościa i nazwał go "artystycznym terapeutą". Trzeba przyznać, że Kwiatkowski mądrze wykorzystuje popularność, a swoją postawą i historią, rzeczywiście może dać nadzieję zarówno rówieśnikom, jak i młodszym osobom.

Zobacz też:

Pełne odcinku "Kuby Wojewódzkiego" znajdziesz na Playerze.

Co sądzisz o tym artykule?
68
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0