Styl Życia

7-latka robi karierę didżejki. W sieci śledzą ją tysiące osób. "Ludzie piszą mi, że fajnie gram"

Styl Życia

7-latka robi karierę didżejki. W sieci śledzą ją tysiące osób. "Ludzie piszą mi, że fajnie gram"

Lena Pytlarz jest najmłodszą didżejką w Wielkiej Brytanii. 7-latka od urodzenia mieszka za granicą, gdzie jej rodzice przeprowadzili się 10 lat temu, w poszukiwaniu lepszego życia. W rozwijaniu muzycznej pasji, najbardziej pomaga jej tata. Choć sam jest budowlańcem, a nie muzykiem, to tworzy z córką zgrany duet. Oprócz zamiłowania do muzyki, dziewczynka tańczy także balet.

Fenomen didżejki Leny Pytlarz 

Facebookowy fanpage 7-letniej Leny Pytlarz dotarł już do miliona internautów i na tę chwilę obserwuje ją ponad 10 tys. osób. Ostatnio dziewczynka zasłynęła w sieci, kiedy zorganizowała live'a w związku z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, którego oglądało ponad 50 tys. osób. 

- Jestem najmłodszą didżejką w Wielkiej Brytanii. Mogę robić wszystko - przemiksowywać muzykę, robić przejścia. Ludzie piszą mi, że fajnie gram. Cieszę się, że podczas mojego livea' dla WOŚP udało nam się zebrać sporo pieniędzy - powiedziała didżejka. 

- Dla mnie to fajne, że zapraszają ją do pomocy różnym dzieciom na różne charytatywne inicjatywy. Serce się raduje - dodał dumny tata, Grzegorz Pytlarz. 

Dzidżejka Lena może liczyć na wsparcie taty

Internetowa kariera 7-letniej Leny, jak to często w życiu bywa, zaczęła się przypadkiem. We wszystkim od początku pomagał jej tata, który wspiera pasję córki. 

- Pewnego dnia Lenka zaczęła tańczyć do live'a jednego z didżei i tak to się zaczęło - powiedział Grzegorz Pytlarz. 

- Sprzęt kupiłem przypadkiem, jeden z moich współpracowników wyjeżdżał do Polski i tak to się zaczęło. Muszę rozkładać green screen, stół, kamerę, żeby wszystko było jak należy - taka moja rola - dodał. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też: 

Reporter: Radosław Męczykalski
Co sądzisz o tym artykule?
49
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0