Gwiazdy

Gwiazdor "Gogglebox" opublikował fotografię z synkiem. Fani: "Siła i delikatność na jednym zdjęciu"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNKamil Piklikiewicz/East News

Siłacz z programu "Gogglebox" kilka dni temu został po raz pierwszy ojcem. Krzysztof Radzikowski podzielił się tą radosną informacją w mediach społecznościowych. Teraz opublikował pierwsze wspólne zdjęcie z synkiem. Jak ma na imię maleństwo?

Krzysztof Radzikowski został ojcem

Siłacz znany programu TTV "Gogglebox" na co dzień rzadko dzieli się z fanami informacjami z prywatnego życia. Jednak pod koniec ubiegłego roku zaprezentował na Instagramie zdjęcie USG i wyjawił, że razem z ukochaną spodziewają się dziecka.

Syn Krzysztofa Radzikowskiego przyszedł na świat 24 czerwca o godzinie 20:00. Radosną wiadomość ogłosiła w mediach społecznościowych stacja TTV, a także dumny tata, który pokazał zdjęcie swojego potomka.

Siłacz z "Gogglebox" z synem na zdjęciu

W czwartek 1 lipca Krzysztof Radzikowski po raz pierwszy opublikował w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie z synem. Widzimy na nim, jak siłacz czule trzyma w objęciach małego Antosia, który uroczo przytula się do taty.

- U mnie papu nie ma, ale też jest fajnie. Dziś kończy równy tydzień - napisał na Instagramie uczestnik programu "Gogglebox".

Fotografia ujęła internautów. Docenili, że w spojrzeniu tak silnego mężczyzny można doszukać się dumy, wzruszenia oraz wielkiej radości.

- "Taka siła i taka delikatność na jednym zdjęciu" , "To jest właśnie miłość bezwarunkowa", "Cudownie wyglądacie! Wszystkiego naj dla całej rodzinki", "Dumny tata" czy "Widok idealny" - czytamy pod postem.

Również tak uważacie?

Potrafią podnieść nawet 350-kilogramowe ciężary. Wśród nich najlepszy okazał się uczeń "Pudziana". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości