Gwiazdy

Krzysztof Ibisz na niedzielnym obiedzie u byłej żony. "Zobaczcie, na jakie jedzonko można liczyć w kuchni eks"

Gwiazdy


Przyjaźń po rozwodzie jest możliwa. Udowodnili to Krzysztof Ibisz i jego eks partnerka, Anna Nowak-Ibisz. Niedawno prezenter telewizyjny udał się do byłej żony na obiad, a relację z przygotowań posiłku opublikował w sieci. Choć para została się wiele lat temu, wszystko wskazuje na to, że utrzymuje świetne relacje.

Krzysztof Ibisz – życie prywatne

Krzysztof Ibisz to aktor i prezenter telewizyjny, który od wielu lat prężnie działa zawodowo. Prywatnie był dwukrotnie żonaty. W 1998 roku gwiazdor sakramentalne "tak" powiedział Annie Zejdler, z którą doczekał się syna Maksymiliana. W 2005 roku Krzysztof związał się z Anną Nowak. W czasie czteroletniego małżeństwa na świecie pojawił się syn Vincent. Jak się okazuje, prezenter do tej pory utrzymuje z druga żoną świetny kontakt. Para wspólnie wychowuje nastolatka, wspiera się i przyjaźni. Krzysztof zagościł nawet na niedziennym obiedzie u Anny, o czym poinformował swoich fanów.

Krzysztof Ibisz na obiedzie u Anny Nowak-Ibisz

W niedzielne popołudnie Krzysztof Ibisz przybył do domu byłej żony na pyszny obiad. Prezenter nagrał filmik prosto z kuchni i pochwalił umiejętności kulinarne Anny Nowak. Tuż przed spacerem do lasu rodzina zasiadła do stołu i delektowała się posiłkami przyrządzonymi przez panią domu. Oprócz dania głównego, na stole znalazły się także przystawki takie jak śledzie, czy pieczone gruszki i ciepły gryczany chleb.

- Zobaczcie, na jakie jedzonko można liczyć w kuchni eks żony. Tutaj dochodzi wspaniała kapustka. Tu w marynacie stoją kotleciki indycze, tu jest wspaniały rosół na mieszance trzech mięs, na szpondrowych kościach, a tutaj jest pomidorek z krzaczka z zielonymi pesteczkami, idealne połączenie słodyczy z kwasowością, do tego jest ricotta kozia - opisywał Krzysztof.

Na nagraniu prezenter zapytał byłą żonę o syna. Anna odpowiedziała krótko.

- Młody miał wczoraj imprezkę męską, kazał mi wyjść z domu. O godzinie 23:30 napisał "nie spiesz się". Więc ja wyglądam tak, jak wyglądam - wytłumaczyła Anna.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

"Wyrzucił psa przez okno z 8. piętra". Dwie osoby z zarzutami

Dylemat Mariusza Jakubowskiego z "Top Model". Wybierze karierę w modelingu czy doktorat?

Magdalena Boczarska o upływającym czasie: "Mając skończone 40 lat, czuję się najbardziej kobieca i spełniona"

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości