Gwiazdy

Katarzyna Glinka w kostiumie kąpielowym dwa miesiące po urodzeniu dziecka. Fani: "Obłędna figura!"

Gwiazdy

Katarzyna Glinka
Dzien Dobry TVNWojciech Olszanka/East News

Polskie morze jest kierunkiem chętnie obieranym przez Polaków na cel wakacyjnego wypoczynku. Wybrała się tam również Katarzyna Glinka, która dwa miesiące temu powitała na świecie swoje drugie dziecko. Na pamiątkowym zdjęciu z ukochanym aktorka zaprezentowała się w kostiumie kąpielowym, a jej sylwetka zachwyciła internautów.

Katarzyna Glinka na wakacjach

Wakacje to doskonały czas, by wypocząć i naładować baterie na kolejne miesiące. Dla wielu osób idealnym do tego miejscem jest polskie morze. Na kierunek ten postawiły m.in. Agnieszka Kaczorowska-Pela z rodziną, Agnieszka Dygant, Ania Wendzikowska czy Małgorzata Kożuchowska. Wybrała się tam również Katarzyna Glinka, która dwa miesiące temu po raz drugi została mamą. Na jednej z fotografii zaprezentowała swoją rewelacyjną figurę. Obok aktorki pojawił się jej przystojny partner.

Fajnie jest nad tym naszym morzem:):) nawet jak wieje i nie jest super ciepło ??? Ściskamy plażowiczów !!!!!!

- napisała w poście.

Katarzyna Glinka na zdjęciu z ukochanym

Zdjęcie Katarzyny Glinki i Jarosława Bienieckiego wzbudziło zainteresowanie internautów. W komentarzach zachwycali się nie tylko sylwetką aktorki, lecz także tym, jak wspaniałą parę tworzy z ukochanym.

Obłędna figura!

Piękni, zdolni, młodzi ❤️??

Pani Kasiu morze swoją drogą, ale fajni to Wy jesteście ?

Widać, że pełnia szczęścia

- wybrzmiewało w komentarzach.

Rodzina Katarzyny Glinki

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki są razem od 2 lat. Po ponad pół roku od rozpoczęcia związku para zaręczyła się i to w bardzo romantycznych okolicznościach. Po spektaklu w Teatrze Kwadrat Jarek wszedł na scenę, trzymając w ręku imponujący bukiet złożony z aż 183 róż. Owocem związku narzeczonych jest ich syn Leo, który na świat przyszedł w maju bieżącego roku. Aktorka ma również dziecko z małżeństwa z Przemysławem Gołdonem.

O swoich zaręczynach aktorka opowiedziała również naszemu reporterowi Piotrowi Wojtasikowi. Przypominamy materiał z 2019 roku.

Zobacz także:

Agnieszka Radwańska urodziła. Szczęśliwą nowinę przekazał jej mąż. Pokazał też zdjęcie dziecka

Cezary Pazura pokazał gotującą w skąpym stroju żonę. "Oprócz wyżerki na talerzu jeszcze uczta dla oka"

Ryan Reynolds pomaga okradzionej fance. Aktor wyznaczył 5 tys. dolarów nagrody za pomoc w odnalezieniu bezcennej zguby

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości