Gwiazdy

Kasia Struss. Polska top modelka o macierzyństwie i emeryturze

Gwiazdy

Aktualizacja:

Kasia Struss to polska modelka, którą pokochały najbardziej prestiżowe domy mody na świecie. Chodziło po wybiegach u Chanel czy Diora. W ostatnim roku Kasia zmieniła swoje życie o 180 stopni. Została mamą, z USA przeprowadziła się do Szwajcarii. O nowych wyzwaniach z Kasią Struss rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Polska top modelka na światowych wybiegach

Kasia Struss to pierwsza polska modelka, którą zatrudnił dom mody Dior. Jednak Kasia współpracuje nie tylko ze światowymi markami. Modelka równie mocno ceni sobie współpracę z polskimi projektantami. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki spotkał się z Kasią przy okazji sesji zdjęciowej dla Łukasza Jemioła.

W życiu Kasi Struss zaszły ostatnio ogromne zmiany. Po 12 latach wyprowadziła się z Nowego Jorku. Obecnie mieszka w Szwajcarii ze swoim partnerem oraz roczną córeczką Alice. Jak macierzyństwo zmieniło Kasię?

Dzięki byciu mamą na pewno mam więcej energii. Teraz świat spostrzegam inaczej. Ona ma chęci chodzić wszędzie, a jeszcze sama nie umie, wiec trzeba chodzić z nią wszędzie za rękę, bo jest bardzo ciekawska i żywiołowa. Jesteśmy bardzo zajęci.

Życie w Szwajcarii

Kasia postanowiła osiąść z rodziną w Szwajcarii, ponieważ stamtąd pochodzi jej partner.

To bardzo piękne miejsce i dobry punkt do mieszkania. Jest czysto zielono, mogę pojechać pociągiem do Mediolanu, Paryża, samolotem w dwie godziny do Polski.

Kasia w rozmowie z Mateuszem dodała również, że może w przyszłości przeprowadzi się do Polski. W tej chwili jest to niemożliwe, ponieważ jej partner pracuje w Szwajcarii. Ona jako 33-letnia modelka myśli powoli o emeryturze.

Teraz już mam rodzinę i inne priorytety.

- podsumowała.

Zobacz też:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości