Gwiazdy

Julia Kamińska zachwyca w bikini na sopockiej plaży. "To trzeba było uwiecznić"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Julia Kamińska
Wojtek Olszanka/East News

Pusta plaża, piękne słońce i ciepła woda. Takie połączenie wydaje się niemożliwe? Nic bardziej mylnego. Julia Kamińska pochwaliła się zdjęciem z plaży w Sopocie. Jaki jest jej sposób na odpoczynek bez tłumów?

Julia Kamińska na pustej plaży w Sopocie

Od kilku dni w sieci krążą zdjęcia zapełnionych polskich plaż. Julia Kamińska na swoim Instagramie pochwaliła się fotografią znad morza, wykonaną w Sopocie. Co ciekawe, wokół nie ma żywej duszy. Tylko ona – uśmiechnięta, w pięknym kapeluszu.

To trzeba było uwiecznić

- podpisała.

Zastanawiacie się pewnie jak to możliwe. Przecież znalezienie pustej plaży w sezonie (szczególnie tym) graniczy z cudem. A jednak, czasami się udaje. Wystarczy, że wstaniesz bardzo wcześnie i na wybrzeżu pojawisz się jako pierwszy! Julii Kamińskiej to się udało, teraz czas na ciebie. A jak fani aktorki zareagowali na zdjęcie?

Pusto, nie pusto, ale jaki uśmiech i figura

Modelka

Super! Odpoczywaj

- komentowali.

Julia Kamińska w „BrzydUli”

Julia Kamińska ma teraz bardzo intensywny czas. Trwają zdjęcia do najnowszego sezonu uwielbianej „BrzydUli”, w której gra główną rolę. Anna Wendzikowska, podczas odwiedzin na planie zapytała, jak po ponad 10-letniej przerwie czuje się główna bohaterka?

Na pewno mam więcej doświadczenia aktorskiego, bo wtedy może jakieś miałam, ale nie było go bardzo dużo. Pierwszy wywiad, którego udzieliłam na planie pierwszej „Brzyduli”, wyglądał w ten sposób, że siedziałam na schodkach w części charakteryzacji i nie widziałam, jak powinnam trzymać mikrofon

Czego możemy spodziewać się po najnowszym sezonie?

Moja bohaterka ponownie – tak jak w pierwszej części – będzie odbiegała od aktualnych kanonów piękna, często nieosiągalnych. W związku z czym przez niektórych ludzi, takich powierzchownych, będzie postrzegana jako nieatrakcyjna

- zdradziła w rozmowie z Dzień Dobry TVN serialowa Ula Cieplak.

Zobacz rozmowę z Julią Kamińską i Filipem Bobkiem:

Zobacz też:

Filmowa Baby wróci w nowej odsłonie "Dirty Dancing". Jak dziś wygląda Jennifer Grey?

Niespodzianka dla fanów Quebonafide. Będzie film dokumentalny o raperze

Amy Schumer od narodzin dziecka planuje każde zbliżenie z mężem. Czy to dobre rozwiązanie? Komentuje ekspertka

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości