Gwiazdy

Znamy najseksowniejszego mężczyznę świata. Według „People” został nim John Legend!

Gwiazdy

Magazyn „People” każdego roku wybiera najseksowniejszego mężczyznę świata. W tym roku zaszczyty tytuł zdobył amerykański wokalista John Legend. W studiu Dzień Dobry TVN więcej opowiedział Mateusz Hładki.

Najseksowniejszy mężczyzna świata

Magazyn „People” już 34. raz wybrał najseksowniejszego mężczyznę świata. W tym roku tytuł ten otrzymał 41-letni John Legend. Jak artysta zareagował na wiadomość o wygranej?

To duża presja. Wszyscy będą mnie teraz "rozbierać", żeby zobaczyć, czy jestem na tyle seksowny, by utrzymać ten tytuł.

Najseksowniejsi mężczyźni świata – poprzednie edycje

Magazyn "People" od 1985 roku rokrocznie przyznaje tytuł najseksowniejszego mężczyzny świata. Wśród poprzednich zwycięzców znaleźli się m.in. Mel Gibson, Tom Cruise, Patrick Swayze, Brad Pitt, Harrison Ford, Jude Law, Adam Levine, Matthew McConaughey, Ryan Reynolds, Johnny Depp, Hugh Jackman, Ryan Reynolds czy Chris Hemsworth oraz zeszłoroczny zwycięzca Idris Elba. W tym roku do zaszczytnego grona dołączył amerykański muzyk.

John Legend – twórczość artystyczna

John jest uzdolnionym artystą, który ma na swoim koncie wiele nagród. W 2015 roku zdobył Oskara za piosenkę "Glory" do filmu "Selma". W jego artystycznym dorobku pojawiło się pięć albumów. Pierwszy z nich „Get Lifted” ukazał się w 2004 roku. Artystka współpracował wtedy z wieloma znanymi nazwiskami. Utwory zaśpiewał razem z Lauryn Hill, Alicią Keys, Janet Jackson i Kanye'em West oraz Black Eyed Peas. W 2006 roku ukazała się druga płyta "Once Again", natomiast dwa lata później kolejna zatytułowana "Evolver". Czwarty album zajął wokaliście sporo czasu. Po pięciu latach w 2013 roku ukazała się płyta "Love in the Future" . Ostatni z nich "Darkness and Light” pojawił się trzy lata później.

Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości