Gwiazdy

Były mąż Britney Spears na proteście pod Kapitolem. "Jestem gotowy zabić każdego, kto mnie do czegoś próbuje zmusić"

Gwiazdy

x-newsBritney Spears

Jason Alexander, pierwszy mąż Britney Spears wziął udział w zamieszkach, do których doszło w Waszyngtonie. Wtedy to grupa zwolenników Donalda Trumpa protestowała przeciw prezydenturze Joe Bidena, a część z nich wdarła się do Kapitolu. W wyniku tego zdarzenia zginęło 5 osób.

Życie Britney Spears od początku jej kariery jest bacznie obserwowane przez media. Księżniczka pop ma na koncie parę głośnych skandali, a jednym z nich jest trwające zaledwie 55 godzin małżeństwo. W 2004 roku gwiazda przez niespełna dwa i pół dnia była żoną Jasona Alexandra. Para zna się od dzieciństwa, ale jak widać nie byli sobie pisani jako małżeństwo.

Jason Alexander, były mąż Britney Spears na protestach w Waszyngtonie

Jason Alexander żyje z dala od mediów jednak ostatnio zrobiło się o nim głośno za sprawą udziału w protestach pod Kapitolem. Amerykanin stawił się na miejscu w czapce z napisem "Trump 45", co uwiecznił na swoim profilu na Facebooku. Nie wiadomo, czy znalazł się w grupie szturmującej amerykańską świątynię demokracji.

Były mąż Britney Spears nie ukrywa, że jest zwolennikiem teorii spiskowych. W opisie profilu na Facebooku czytamy, że "kwestionuje wszystko". Wystarczy prześledzić posty z kilku ostatnich dni, żeby poznać jego stanowisko w sprawie szczepionek na COVID-19 czy noszenia maseczek ochronnych.

- Nie noszę maski, bo nie słucham tyrańskich rozkazów, na które głosowano w nieuczciwych wyborach. Nie zgadzam się na bestialskie praktyki. (…) Jestem gotowy zabić każdego lub coś, co próbuje mnie do czegoś zmusić - napisał.

Jason Alexander wspiera Britney Spears

Britney Spears od kilku lat jest związana z Samem Asgharim. Wokalistka nadal może jednak liczyć na wsparcie pierwszego męża. W sierpniu ubiegłego roku Jason Alexander był widziany na protestach ruchu społecznego #FreeBritney. Jego inicjatorzy sprzeciwiają się ubezwłasnowolnieniu gwiazdy przez ojca.

Zobacz także: Britney Spears znów przegrała proces:

>>> Zobacz także:

Maciej Dowbor zachwycił się zdjęciem Kurdej-Szatan z basenu. Reakcja zazdrosnej żony hitem sieci

Córka i tata zakochani. Oliwia i Jarosław Bieniukowie pokazali swoich partnerów na rodzinnym zdjęciu

Córka Borysa Szyca świętuje 16 urodziny. Aktor publikuje prywatne zdjęcia. Fani: "Mały Borysek"

Autor: Mateusz Łysiak

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości