Gwiazdy

Justin Timberlake skończył 41 lat. Jak stał się jednym z najpopularniejszych wokalistów na świecie?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Justin Timberlake to bez wątpienia jedna z największych światowych gwiazd. Piosenkarz, tancerz i aktor od dziecka zaangażowany był w show-biznes, a teraz kończy 41 lat. Jak doszedł na szczyt?

Kariera Justina Timberlake'a

Justin Timberlake urodził się 31 stycznia 1981 roku w Memphis w USA, jako jeden z bliźniaków. Jego siostra, Laura Katherine, zmarła jednak zaraz po przyjściu na świat. Karierę zaczął już w wieku 11 lat, kiedy to trafił do programów "Star Search" oraz "Klub Myszki Miki". To właśnie na planie drugiego z show poznał Britney Spears, Ryana Goslinga czy Christinę Aguilerę.

- Wychowałem się w bardzo skromnym środowisku i zawsze uczono mnie, aby być pokornym wobec tego, co dzieje się w życiu, ponieważ wydarzenia są błogosławieństwem - powiedział w jednym z wywiadów Justin Timberlake.

Już 3 lata później z kolegami założył boysband o nazwie *NSYNC. W 1997 podpisali pierwszy kontrakt i wylansowali kilka przebojów. Ich kariera błyskawicznie się rozwijała i chłopcy z dnia na dzień stali się znani na całym świecie. Zdobywali prestiżowe nagrody, a ich płyty sprzedawały się, jak świeże bułeczki. W końcu w 2002 roku, po 7 latach wspólnej kariery i 3 wydanych albumach z grupą N Sync, Timberlake zdecydował się na karierę solową i wydał płytę "Justified".

Wydaje się, że była to najlepsza decyzja w jego karierze. Szybko stał się gwiazdą światowego formatu. Równocześnie okazało się, że ma też talent aktorski. Zagrał m.in. w "To tylko seks", "Na karuzeli życia" czy "The Social Network". W międzyczasie wydał 4 kolejne płyty: "FutureSex/LoveSounds" (2006), "The 20/20 Experience" (2013), "The 20/20 Experience – 2 of 2" (2013) oraz "Man of the Woods" (2018).

Życie prywatne Justina Timberlake'a

Równie głośno, jak o osiągnięciach muzycznych, bywa o życiu prywatnym Justina Timberlake'a. Szczególnie na początku obecnego stulecia uczucie młodego wokalisty było roztrząsane na okładkach magazynów na całym świecie. Wszystko dlatego, że tworzył związek z ówczesną najpopularniejszą artystką młodego pokolenia, Britney Spears. Bez wątpienia była to jedna z najgłośniejszych relacji w historii popkultury. Gdziekolwiek się nie pojawili, wzbudzali ogromne zainteresowanie, a każdy news z ich życia był na wagę złota. Po rozstaniu w 2002 roku wokalista nagrał numer "Cry me a river", a piosenkarka odpowiedziała "Everytime".

- Wiele dziewczyn w przeszłości mnie oszukało, dlatego trudno mi zaufać. Kiedy jednak się zakocham, to na całego - wyznał.

W kolejnych latach związany był z Jenną Dewan, Alyssą Milano oraz Cameron Diaz. W 2007 roku stworzył związek z Jessicą Biel. Po 3 latach rozstali się na kilka miesięcy po to, żeby znów do siebie wrócić. Pobrali się w 2012 roku, a w 2015 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn, Silas Randall.

Choć w 2019 roku media obiegła informacja o tym, że Justin zdradza Jessicę z koleżanką z planu filmowego, wydaje się, że przezwyciężyli kryzys. "US Weekly" podawał, że udali się na terapię małżeńską, co - jak widać - przyniosło skutek. Kilka miesięcy temu bowiem para przywitała na świecie kolejnego syna, Phineasa.

- Przede wszystkim nie mieć złudzeń, że zawsze będzie idealnie. W związku trafiają się momenty lepsze i gorsze. Sztuka w tym, żeby te gorsze umieć przetrwać, a te lepsze umieć docenić - stwierdził.

Justin Timberlake w końcu potwierdził, że powiększyła mu się rodzina. Pół roku temu powitali na świecie synka Phineasa. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości