Gwiazdy

"Hotel Paradise 5". Olivia zbliża się z Sevagiem. Na dziewczyny czeka zaskakujące zadanie

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 5". Eliza chce wyjaśnić konflikt z Karoliną
"Hotel Paradise 5". Eliza chce wyjaśnić konflikt z Karoliną
wideo 2/6

Podczas minionego Rajskiego Rozdania to dziewczyny były zagrożone, dlatego z programem pożegnała się Klaudia. Emocje po eliminacji powoli opadają. Następnego dnia uczestniczki będą musiały opuścić hotel i otrzymają tajemnicze zadanie. Tylko dwie z nich skorzystają z nagrody.

"Hotel Paradise 5". Co się wydarzy w 26. odcinku?

Za nami kolejne emocjonujące Rajskie Rozdanie. Kasper pozostał w parze z Karoliną, Michał z Wiktorią, a Jay z Elizą. Dominika otrzymała immunitet i podeszła do Kuby. Olivia i Klaudia stanęły za Sevagiem. Choć dotychczas Sevag był w związku z Klaudią, to postanowił dać szansę Olivii, a drugą z dziewczyn odesłał do domu. Karolina nie mogła pogodzić się z odejściem swojej najlepszej przyjaciółki.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Podczas wieczornej imprezy Olivia i Sevag bardzo się do siebie zbliżyli i spędzili czas na szczerej rozmowie. Uczestniczka jest mu wdzięczna, że ją ocalił. Czyżby przyjacielska relacja miała w przyszłości przerodzić się w prawdziwe uczucie?

"Hotel Paradise 5". Zadanie dla dziewczyn

Kolejnego dnia mieszkańcom hotelu będą dopisywać humory. Po leniwym śniadaniu i zabawie w basenie przyjdzie czas na zadanie. Panie otrzymają tajemniczy list. Będą musiały się przygotować i wszystkie opuszczą willę.

Klaudia El Dursi przygotowała dla nich specjalną konkurencję. Tylko dwie uczestniczki zdobędą nagrodę. Co na nie czeka? Czy nieoczekiwany gość namiesza w "Hotelu Paradise"? Tego dowiemy się już wkrótce.

"Hotel Paradise 5" - gdzie oglądać?

Najnowsze odcinki 5. edycji "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:35 na antenie TVN7, a dłuższe odcinki również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

"Hotel Paradise 5". Rozmowa Kuby i Dominiki
"Hotel Paradise 5". Rozmowa Kuby i Dominiki

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości