Gwiazdy

Kto wygra "Hotel Paradise 3"? Ata Postek ma faworyta, który "powinien rozbić kulę i zabrać wszystko"

Gwiazdy

Wielkimi krokami zbliża się finał 3. edycji "Hotelu Paradise". Widzowie mają swoich faworytów, wiadomo jednak, że w tym programie niczego nie można być pewnym. O swoich oczekiwaniach związanych z finałem opowiedziała nam zwyciężczyni poprzedniej odsłony "Hotelu Paradise", Ata Postek.

"Hotel Paradise 3". Kto powinien wygrać?

Ata Postek to zwyciężczyni 2. edycji "Hotelu Paradise". Do finału dotarła w parze z Arturem Sargsyanem. Kiedy stanęli naprzeciwko siebie i szli "ścieżką lojalności" nie wiadomo było, czy wybiorą miłość, czy pieniądze. Ostatecznie spotkali się w tym samym miejscu i wygrali 100 tys. Złotych, którymi się podzielili, ale po programie nie stworzyli prawdziwego związku.

Okazuje się, że teraz Ata ma swojego faworyta, który według niej powinien wygrać "Hotelu Paradise 3". Jest nim Krzysztof.

- Bardzo bym chciała żeby wygrał sam, bo zasługuje na tę nagrodę – stwierdza zwyciężczyni poprzedniej edycji w rozmowie z dziendobry.tvn.pl. – Nigdy nie mógł znaleźć tej partnerki, a tak się starał, był taki dobry dla nich, a one niby nie chciały, niby chciały (…). Krzysiu powinien wygrać, rozbić kulę i zabrać wszystko – dodaje.

Oprócz Krzysztofa, który jest w parze z Kornelią, na finał szansę mają też Bibi i Simon oraz Basia i Krystian, którzy uznawani są za najmocniejsze pary w tym sezonie. Co o nich sądzi Ata?

- Może Bibi i Simon, a Krystian może kulę rozbije… Wcześniej myślałam, że Nathalia i Marcin, ale chyba nie… - wskazuje nawiązując do tego, że po odejściu Nathalii Marcin szybko znalazł pocieszenie w ramionach Kary.

"Hotel Paradise 3" – kiedy finał?

Na finał wciąż czeka pięć par – Bibi i Simon, Basia i Krystian, Kornelia i Krzysztof, Kara i Marcin oraz Sara i Maurycy. W ostatnim odcinku spotkają się jednak tylko dwie z nich.

To pozostali uczestnicy zdecydują, która dwójka powalczy o 100 tys. złotych. Po tym, jak ją wybiorą, para stanie przed "ścieżką lojalności" i wtedy okaże się, czy wybrali miłość, czy pieniądze.

Finał "Hotelu Paradise 3" już w czwartek, 3.06.2021 o godz. 20:00 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Źródło zdjęcia głównego: TVN7/Player

Pozostałe wiadomości