Gwiazdy

Halina Mlynkova koncertuje w zaawansowanej ciąży. "Jak grać, to na całego!"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/East News

Halina Mlynkova podzieliła się ostatnio z fanami informacją o swojej drugiej ciąży. Gwiazda nie zrezygnowała jednak z życia scenicznego. Jej ostatnie zdjęcie napawa fanów wiarą, że sytuacja w Polsce idzie ku dobremu. A i sama gwiazda wydaje się być w świetnej formie.

Halina Mlynkova koncertuje w ciąży

Halina Mlynkowa jest jedną z najbardziej lubianych piosenkarek w Polsce. Była wokalistka zespołu Brathanki, podobnie jak wielu innych artystów odetchnęła, kiedy koncerty po zniesieniu obostrzeń znów zaczęły być możliwe.

Gwiazda wyjawiła niedawno, że spodziewa się przyjścia na świat swojego drugiego dziecka. To nie sprawiło jednak, że porzuciła scenę. Wręcz przeciwnie. Chce zarażać fanów pozytywną energią, której teraz z pewnością jej nie brakuje.

- Co to był za weekend! Jak grać, to na całego! W sobotę zagraliśmy w Zambrowie dwa koncerty , gdzie wreszcie mogłam spotkać się z cudowną publicznością! Dziękuję za taką możliwość! Oby tak już zostało - czytamy we wpisie.

Halina Mlynkowa - związki

Halina Mlynkowa do 2012 r. była żoną Łukasza Nowickiego, z którym ma 17-letniego syna Piotra. W 2015 r. piosenkarka wyszła za mąż za starszego o 17 lat czeskiego producenta muzycznego, Leszka Wronkę. Po ślubie Mlynkowa wraz z mężem i synem zamieszkała w Pradze.

Krótko po tym pojawiły się informacje, że w małżeństwie piosenkarki nie dzieje się zbyt dobrze. Po pięciu latach od przeprowadzki Mlynkowa wróciła do Polski i potwierdziła pogłoski o rozwodzie.

Dzisiaj wokalistka cieszy się szczęśliwym związkiem z Marcinem Kindlą, z którym spodziewa się dziecka.

Halina Mlynkowa - kim jest Marcin Kindla?

Producent muzyczny współpracował z Haliną Mlynkovą przy jej najnowszej piosence "Zanim stracisz". Zakochani mają ze sobą wiele wspólnego. Mężczyzna jest autorem piosenek i producentem. 18 lat temu wydał z bratem debiutancki album "Niebo bez gwiazd". W 2011 r. zawiesił jednak działalność w zespole i postawił na solową karierę.

Marcin Kindla osiągnął m.in. sukces z Piotrem Kupichą. Piosenka "Jeszcze się spotkamy" trafiła do finałowego grona "SuperPremier" na festiwalu w Opolu. Utwór wygrał Festiwal Piosenki Krajów Nadbałtyckich w 2012 r. Marcin Kindla jest autorem tekstów, który współpracował między innymi z Ewą Farną, Andrzejem Rybińskim czy Stachurskim.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Halina Mlynkova wspomina Brathanki: Byłam przesiąknięta kulturą ludową, bardzo mi się to spodobało i w to uwierzyłam

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości