Gwiazdy

Najstarsza córka Pazurów skończyła 12 lat. Edyta pokazała jej zdjęcie. "Jest wrażliwa i jednocześnie bardzo silna"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Jakub Kamiński/East News

Dorastające dzieci są największym powodem do domu dla rodziców. Edyta i Cezary Pazurowie obchodzą dzisiaj wielkie święto, ponieważ ich pierwsza córka Amelia skończyła 12 lat. Z tej okazji dumna mama pochwaliła się w sieci zdjęciem pociechy i napisała o niej kilka czułych słów.

Jak Cezary Pazura poznał Edytę?

Historia miłości Cezarego i Edyty Pazurów mogłaby się nadawać na scenariusz do komedii romantycznej. Poznali się zupełnie przez przypadek w 2007 roku. Spotkali się w pociągu i od razu między nimi zaiskrzyło. Początkowo ukrywali swoją relację, bo aktor jest starszy od ukochanej o ponad 25 lat. Oboje zdawali sobie sprawę, że ich związek przykuje uwagę mediów.

Jednak z czasem, kiedy zarówno Cezary, jak i Edyta, byli pewni, że chcą spędzić razem resztę życia, postanowili ogłosić, że są parą i bardzo się kochają. Owocami tej miłości są ich wspaniałe dzieci: 12-letnia Amelia, 9-letni Antonii oraz 3-letnia Rita.

Córka Edyty i Cezarego Pazurów ma już 12 lat

Cezary i Edyta Pazurowie są razem od 14 lat. Ślub wzięli 1 maja 2009 roku, a niespełna dwa miesiące później przyszła na świat ich pierwsza córka, Amelia. Dziś najstarsza pociecha aktora i jego ukochanej obchodzi 12. urodziny. Aż trudno uwierzyć, że czas tak szybko leci i jest już nastolatką.

Edyta pochwaliła się na Instagramie zdjęciem Amelii. Dziewczynka ma na sobie ludowy strój i z uśmiechem pozuje do fotografii. Dumna mama postanowiła w kilku słowach opisać swoją córkę.

- Ta piękna dziewczynka kończy dziś 12 lat. Jest wrażliwa i jednocześnie bardzo silna, jak każda kobieta w mojej rodzinie. Ma wspaniałe plany na przyszłość i chociaż bywa, że drzemy koty, to w ostateczności nie umiemy się długo na siebie gniewać. Dobra Dusza - napisała w mediach społecznościowych Pazura.

Fani Edyty zachwycają się Amelią i składają jej urodzinowe życzenia.

  • Amelia tak pięknego uśmiechu co dnia. Bądź szczęśliwą nastolatką!
  • Identyczna jak tatuś. Wszystkiego najlepszego, Amelko!
  • Oj, ta duża dziewczynka, to już mała kobietka. Sto lat!
  • Jeszcze 7 lat i pozna w pociągu swojego Czarusia. Najlepszego

- czytamy w komentarzach.

Cezary Pazura również postanowił uczcić urodziny córki. Na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcie z Amelią.

- DWANAŚCIE lat! To już dwanaście lat… dwanaście lat temu przyszedł na świat pierwszy owoc naszej miłości z Edytką. Piękna, zdrowa, cudowna dziewczynka. Dzięki Bogu wyrasta na wspaniałą kobietkę i dobrego człowieka. Żyj nasze Słoneczko 100 lat! Rodzice są z Ciebie dumni! Kocham. Tatuś - napisał Pazura.

Zobacz wideo: Cezary Pazura w ogniu pytań córki

Zobacz także:

Partnerka Filipa Chajzera miała wypadek samochodowy. "W kilka sekund życie staje przed oczami"

Jak lekarze traktują ciężarne kobiety plus size? Kasia usłyszała: "Pani żartuje?". Potem było gorzej

Natalia Kukulska pod włos. Rozmowa o muzyce i wizerunku

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości