Gwiazdy

Złota zasada "Królowej życia": "Potrzebujesz czekoladki – jesz". Czy Dagmara Kaźmierska zostanie nową mentorką?

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN Online

Dagmara Kaźmierska jako "Królowa życia" niczego sobie nie odmawia. W mediach społecznościowych właśnie pojawiło się nagranie, w którym z dużą dozą humoru zdradziła, jaką zasadą się kieruje, by osiągnąć pełnię szczęścia. - Moja żona wyznaje tę samą filozofię - przekonywał jeden z fanów. Co to za złota rada?

"Królowe życia" to program, który pokochali widzowie TTV. Jego niekwestionowaną gwiazdą jest Dagmara Kaźmierska, która w produkcji występuje od samego początku. Kobieta przed kamerami czuje się jak ryba w wodzie. Cięty język, ognisty temperament i niebanalny styl życia – to jej cechy rozpoznawcze. Nie ukrywa też, że lubi pławić się w luksusie i poczucie humoru nie jest jej obce.

Złota rada "Królowej życia"

Nie samą pracą człowiek żyje - doskonale o tym wie Dagmara Kaźmierska, która na co dzień nie zapomina o drobnych przyjemnościach. Kieruje się bowiem zasadą, że należy żyć w zgodzie ze sobą. Swoją cenną radą postanowiła podzielić się w mediach społecznościowych. Myślicie, że "Królowa życia" niczym was już nie zaskoczy? Oceńcie sami:

Musimy słuchać swojego organizmu, jak woła o słodkie, to musimy podać sobie czekoladkę. Nie możemy żałować, bo organizm się buntuje potem. Jak organizm w ciągu dnia mówi: "Musimy iść spać. Potrzebujesz spania", to ja od razu… łóżeczko 15 godzina śpię sobie do 18, a później sobie hulam

– zdradziła Dagmara Kaźmierska i zaapelowała: "Kochani, słuchajmy własnego organizmu".

Widzicie, jak mało jest potrzebne do szczęścia? Wystarczy sięgnąć po czekoladkę czy trzygodzinną drzemkę i nasz organizm podziękuję nam za to. Rozbawieni internauci w stu procentach zgodzili się z "filozofią Królowej życia".

"To powinna być moja mentorka w odchudzaniu", "Kochana masz w 100% rację", " Moja żona wyznaje tę samą filozofię " - czytamy pod postem.

"Królowe życia" - gdzie i kiedy oglądać?

Jesteście ciekawi kolejnych złotych rad Dagmary Kaźmierskiej? Nowe odcinki programu "Królowe życia" w TTV w czwartki i piątki o 22:05. Oglądaj też na Player.pl

Zobacz także:

Sonia Bohosiewicz i Abelard Giza u Kuby Wojewódzkiego. "To będzie odcinek petarda"

Michel Moran polubił polski zwyczaj. Nie może się doczekać sezonu

Rafał Maślak i jego żona pokazują brzuchy. "Przeżywamy ciąże razem". Zdjęcia rozbawiły internautów

Zobacz wideo: Wzruszona Dagmara Kaźmierska

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości