Gwiazdy

Beata Kozidrak szczerze o medycynie estetycznej: "Nie będę się starzeć z godnością"

Gwiazdy

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak od lat zachwyca wyglądem i energią, którą zaraża podczas koncertów i wywiadów. Jaki jest przepis wokalistki na rewelacyjny wygląd? Jaki ma stosunek do zabiegów medycyny estetycznej?

Beata Kozidrak o upływie czasu

Beata Kozidrak w 2020 roku skończyła 60 lat. Piosenkarka nie tylko wygląda zachwycająco i jest pełna energii, ale też stawia przed sobą kolejne wyzwania. Gwiazda niedawno wydała swoją autobiografię i nagrała nowe piosenki.

Wokalistka nigdy nie ukrywała, że uwielbia o siebie dbać. W jednej z ostatnich wypowiedzi zdradziła, jaki jest jej stosunek do medycyny estetycznej. - Nie będę się starzeć z godnością - powiedziała Beata Kozidrak dziennikarce magazynu Party. - Z godnością będę wydawała pieniądze, żeby jak najdłużej zatrzymać urodę. Bez przesady, nie chodzi o zmianę rysów twarzy, ale są różne fajne zabiegi - zaznaczyła.

W tej samej rozmowie Beata Kozidrak przyznała, że o jej wygląd dba przyjaciółka, która jest kosmetolożką. To dzięki niej gwiazda może pochwalić się piękną i jędrną skórą.

- Bardzo współczuję młodym kobietom, które już coś tam grzebią w urodzie - stwierdziła gwiazda. - Ciekawa jestem, co będą robić w moim wieku - zażartowała. - Nie jestem ekspertem, ale są kobiety, które mają za duże uszy czy nos, jakieś defekty urody, myślę, że to jest wtedy wskazane. W życiu chodzi, żebyśmy były szczęśliwe i zadowolone - podkreśliła.

Beata Kozidrak o medycynie estetycznej

Piosenkarka podkreśliła, że decyzja o poprawianiu wyglądu jest prawem każdego człowieka. - Uważam, że to jest wolność każdej kobiety i nie tylko, bo wiem, że mężczyźni również co nieco sobie tam robią - wyznała gwiazda. - Uważam, że jeśli ktoś ma taką potrzebę, to dlaczego nie. Przecież po to to stworzono - podsumowała.

Zobacz wideo: Beata Kozidrak zdradza swoje sekrety w biografii. „Proszę dziennikarzy, by przeczytali ją od początku do końca”

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Źródło: Party.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości