Gwiazdy

Anthony Hopkins szaleje na TikToku. „Lepiej późno niż wcale”

Gwiazdy

x-news

Legendarny aktor postanowił założyć konto w popularnej aplikacji TikTok. Pierwszym filmikiem jaki umieścił, była odpowiedź na wyzwanie rapera Drake’a. Musicie to zobaczyć.

Anthony Hopkins na TikToku

TikTok to mobilna aplikacja, na której punkcie oszalał świat. Umożliwia tworzenie i udostępnianie krótkich filmików, które w założeniu mają przypominać mini teledyski. Swoje profile mają tam największe gwiazdy. Teraz dołączył do nich Anthony Hopkins. Aktor w pierwszym filmiku, który dodał, postanowił umieścić odpowiedź na wyzwanie rzucone przez rapera Drake’a. Chodzi o #toosiesslidechallenge.

Trochę się spóźniłem na imprezę, ale lepiej późno niż wcale

-napisał.

Mimo opóźnienia, fani są zachwyceni, bo występ 82-letniego aktora sprawia, że uśmiech długo nie schodzi z twarzy.

Jesteś najlepszy

Doskonałe

Najlepszy Tik Tok jaki do tej pory widziałam

- piszą.

Niespodzianka dla fanów Hopkinsa

Udział w tanecznym wyzwaniu to nie wszystko. Pod koniec filmiku aktor sparodiował dwóch swoich kolegów po fachu – Arnolda Schwarzeneggera i Sylvestra Stallone. Oprócz tego, dla fanów, którzy wolą go w bardziej poważnej roli także przygotował niespodziankę. W każdą niedzielę Anthony Hopkins będzie organizował koncerty pianistyczne online prosto ze swojego domu. Pierwszy odbędzie się już 17 maja. W trakcie występów będzie też odpowiadał na pytania zadawane przez fanów.

Zobacz też:

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości