Gwiazdy

Lewandowscy i inne polskie gwiazdy debiutują na TikToku. Jak działa nowa aplikacja?

Gwiazdy

Lewandowscy i inne polskie gwiazdy debiutują na TikToku. Jak działa nowa aplikacja?

Specjaliści od mediów społecznościowych prognozowali, że rok 2020 będzie należał do aplikacji TikTok. Przekonały się do tego również gwiazdy, które nagrywają niesamowite rzeczy. Kto dołączył już do grona TikTok-erów? Jaka jest idea tej aplikacji?

Anna i Robert Lewandowscy dołączyli do TikToka

Żona najlepszego polskiego piłkarza, po sukcesie na Instagramie postanowiła spróbować swoich sił również na TikToku. Do aplikacji dołączyła zaledwie kilka dni temu, a jej konto zyskało już ponad 120 tysięcy fanów. Popularna trenerka za pomocą nowego narzędzia chce szerzyć swoją wiedzę i dzielić się poradami w kwestii treningów dla kobiet oraz zdrowego stylu życia.

Cześć tu Ania Lewandowska. Słyszałam, że na TikToku lubicie challenge, a ja też je lubię. Także wkraczam na TikToka, będę tańczyć, będę trenować, będą też wyzwania

- powiedziała trenerka.

Na jednym z opublikowanych filmów wystąpił również Robert. Małżeństwo wykonało niezwykle efektowny taniec, a jak widać Anna Lewandowska, mimo zaawansowanej ciąży, jest w świetnej formie.

Układ taneczny w wykonaniu Ani i Roberta obejrzało już prawie 2 miliony osób! To świetny wynik jak na początek TikTokowej kariery.

Rafał Maślak i inni. Jakie polskie gwiazdy dołączyły do TikToka?

Kolejną polską gwiazdą, która z sukcesem weszła do świata TikToka jest Rafał Maślak, który stara się w kreatywny sposób dostarczać rozrywki swoim fanom. Na filmikach chętnie pokazuje życie rodzinne.

Mimo że aplikacja wykorzystywana jest głównie przez dzieci i młodzież, to przekonuje się do niej coraz więcej osób. Swoje konta założyli już: Julia Wieniawa, Cleo, Joanna Krupa, Roksana Węgiel, Margaret, Ewa Chodakowska, a nawet Maryla Rodowicz!

@juliawieniawa

Tęsknimy za imprezami ? a Wy? @majapyra

♬ Lose Control - Meduza & Becky Hill & Goodboys

Dzień Dobry TVN na TikToku

Idąc z biegiem czasu my również postanowiliśmy pokazać jak świetnie bawimy się wraz z gośćmi w kulisach naszego programu. W ciekawy sposób staramy się pokazać to, co dzieje się w kuchni, na naszej scenie i jak wygląda życie programu, kiedy kamery nie patrzą. Zobaczcie, jak tańczą nasi nowi prowadzący, kiedy gasną światła w studiu!

@ddtvn

Potraficie zatańczyć ten układ? Czekamy na duety! ?? ##ohnanachallenge ##dance ##tobędziedobrydzień

♬ Oh nanana - harshapatel123

Czym jest Tik Tok?

Aplikacja TikTok, jest jedną z ulubionych i najczęściej pobieranych wśród nastolatków. Z biegiem czasu przekonują się do niej również dorośli, którzy dostrzegają potencjał, możliwości i niezwykłą kreatywność tworzonych tam treści. Ideą narzędzia jest nagrywanie krótkich filmików wideo zmiksowanych z najpopularniejszymi utworami muzycznymi, które są tam dostępne. Narzędzie dostarcza również wiele efektów, naklejek i gier nakładanych na wideo. 

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
84
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0