Gwiazdy

Anna Lewandowska obchodzi dziś urodziny! Robert złożył jej piękne życzenia, których może pozazdrościć każda kobieta

Gwiazdy

7 września Anna Lewandowska obchodzi swoje 32. urodziny. Z tej okazji w mediach społecznościowych fani z całego świata tłumnie składają trenerce życzenia. Również jej mąż pokazał na Instagramie romantyczne zdjęcie, pod którym napisał niezwykle wzruszające słowa.

Urodziny Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska to prawdziwa kobieta sukcesu. Mimo młodego wieku, ma kilka firm, prowadzi wyczerpujące treningi, a także zajmuje się dwójką małych dzieci. Dla wielu jest prawdziwym wzorem i inspiracją. Kobiety podziwiają jej energię, optymizm oraz umiejętność godzenia z sukcesem wszystkich zobowiązań.

W dniu jej święta fani okazują jej niezwykłą sympatię w mediach społecznościowych. Na Instagramie, gdzie ma już blisko 3 miliony obserwujących, od samego rana tysiące z nich składają trenerce piękne życzenia. Ona sama podzieliła się także wyjątkowym zdjęciem, na którym uśmiechnięta pozuje nad owocowym tortem przed zdmuchnięciem urodzinowej świeczki. Ania obecnie wraz z mężem przebywa na wakacjach i choć nie podaje dokładnie, w jakim miejscu się znajdują, wielu przypuszcza, że odwiedzili słoneczną Sardynię.

Robert Lewandowski złożył życzenia żonie

Złożenia ujmujących życzeń w mediach społecznościowych nie mógł sobie odmówić także mąż trenerki. Robert opublikował uroczą fotografię, na której widać ich podczas wspólnego wyjazdu. Lewandowscy stoją zanurzeni po kolana w wodzie i obdarzają się romantycznym pocałunkiem. Napisał:

Wszystkiego najlepszego kochanie. Niech twoje życie będzie wypełnione miłością i szczęściem. Jesteś miła, troskliwa, niesamowita, jesteś najlepszą mamą i prawdziwą inspiracją! Dziękuję za wsparcie, za pomoc i za rady. Jestem bardzo dumny, że mogę nazywać cię moją żoną.

Wiele fanek widząc ową fotografię pozazdrościło Annie partnera, twierdząc, że mąż okazujący tak otwarcie swoje uczucia to prawdziwy skarb. Na pierwszy rzut oka można zauważyć, że mimo upływu czasu Lewandowskich łączy wyjątkowe uczucie.

Córka Lewandowskich zostanie piłkarką? "Nie będę jej do niczego zmuszał":

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości