Gwiazdy

Na naszej scenie Anna Jurksztowicz i Krzysztof Napiórkowski i ich "kawałek nieba"

Gwiazdy

Kilka tygodni temu premierę miała najnowsza płyta Anny Jurksztowicz pt. "Jestem taka sama". Teraz na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowała trzeci singiel z tego albumu - "Swój kawałek nieba". O czym opowiada?

Utwór "Swój kawałek nieba"

4 września Anna Jurksztowicz wydała płytę "Jestem taka sama". Pierwszy singiel pochodzący z tego albumu, który wykonywała w duecie z Andrzejem Piasecznym, w serwisie YouTube ma już ponad milion wyświetleń.

W piątek 4 grudnia premierę radiową ma natomiast trzeci singiel wokalistki, pt. "Swój kawałek nieba". Muzykę do niego skomponował Krzysztof Napiórkowski, a tekst napisał Andrzej Saramonowicz. O czym opowiada owy utwór?

- Absolutnie tym kawałkiem nieba jest muzyka . Wypowiadam się przez muzykę i to już trochę trwa. W tym roku obchodzę 35-lecie swojej pracy - wyjaśniła w Dzień Dobry TVN Anna Jurksztowicz.

Nowa płyta Anny Jurksztowicz

Album Jurksztowicz, jak sama mówi, "jest uroczystym koncertem w związku z okrągłym jubileuszem". Początkowo kulisy jego powstawania miały wyglądać zupełnie inaczej, gdyż planowano, że zostanie nagrany w Los Angeles. Koronawirus jednak szybko zweryfikował ten pomysł i wszystkie utwory z "Jestem taka sama" zostały nagrane w Polsce.

- Należę do takich osób, które potrafią wyciągnąć najlepsze rzeczy z najgorszych możliwości. Oczywiście plany były zupełnie inne, ale nie poprzestaliśmy na tym, że zostaliśmy zaskoczeni - stwierdziła w naszym programie wokalistka.

Mimo początkowych trudności, Anna nie poddała się w tym trudnym dla kultury czasie. Jeszcze w grudniu przygotowuje specjalny jubileuszowy materiał DVD z utworami ze swojego pierwszego albumu "Dziękuję, nie tańczę". Ponadto gra koncerty online.

- Płyta jest bardzo pięknie przyjmowana. Prowadzimy cały czas działania promocyjne i występujemy - dodała Anna Jurksztowicz.

Anna Jurksztowicz i Krzysztof Napiórkowski w utworze "Swój kawałek nieba" na scenie Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości