Gwiazdy

Anna Guzik o macierzyństwie. "Kiedy pojawiły się dzieci, zmieniły się kompletnie priorytety"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Anna Guzik jest szczęśliwą mężatką i mamą trójki dzieci. Niedawno ukazał się jej debiutancki album, który jest owocem macierzyńskich doświadczeń aktorki. -Takie płyty są naprawdę potrzebne dla odstresowania rodziców – mówi Anna.

Anna Guzik – życie rodzinne

Anna Guzik jest żoną Wojciecha Tylki. Razem z mężem, z zawodu instruktorem narciarstwa, doczekali się trójki dzieci – dwójki czteroletnich bliźniaczek i czternastomiesięcznej Bogny. Dziewczynkami na portalu społecznościowych chwali się dumny tata nazywając je gaździnkami. Jak układa im się w małżeństwie?

Powiedziałabym, że jesteśmy bardzo takimi gorącymi charakterami. O dziwo jesteśmy spokojnymi ludźmi w kontaktach z otoczeniem. Natomiast oboje lubimy dominować, tak bym to określiła

- tłumaczy w programie "Uwaga! TVN".

Anna Guzik – macierzyństwo

Aktorka nie ukrywa, że macierzyństwo w dużym stopniu wpłynęło na jej życie zawodowe.

W momencie kiedy pojawiły się dzieci, zmieniły się kompletnie priorytety. Z bólem serca musiałam zrezygnować z tej tęsknoty do sceny, z chęci grania. Jestem aktorką, jestem aktorzycą z krwi i kości i uwielbiam grać. Z bólem serca musiałam to oddać, ale to była sprawa oczywista. Pojawiło się coś tak wspaniałego w moim życiu, jeszcze przed 40-tką. Oddałam to pierwszeństwo dzieciom i rodzinie. Dokonywałam świadomych wyborów

- wyjaśnia.

Anna Guzik – debiutancki album

Niedawno ukazał się debiutancki album Anny Guzik, zawierający piosenki dla dzieci. To owoc doświadczeń macierzyńskich aktorki.

Rodzice przechodzą przez różne etapy. Usypiałam 3 godziny jedną z córeczek, to już przechodziłam przez wszystkie etapy. Wiem, że takie płyty są naprawdę potrzebne dla odstresowania rodziców.

- mówi Anna.

Zobacz także:

Paulina Papierska drugi raz została mamą. To ona wygrała pierwszą edycję Top Model

Zdjęcie Magdaleny Lamparskiej ogłoszone jednym z najładniejszych portretów ślubnych na świecie

Honorata Skarbek wspiera mamę w walce z rakiem: "Jestem dumna, że to moja mama". Poznaj ten inspirujący duet

Autor: Natalia Łomnicka

Źródło: Uwaga! TVN

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości