Anna Guzik

  Anna Guzik

  Byliśmy z kamerą na planie bollywoodzkiego filmu "Nie means nie". Producenci z Indii kręcą film w Beskidach. Fabuła opowiada historię polsko-hinduskiej miłości. Za kulisy produkcji zabrała nas Anna Guzik, która w filmie zagra prawniczkę. Co zaskoczyło Anię podczas realizacji zdjęć? Czy hinduskiej ekipie filmowej podoba się w Polsce?

  Córki Anny Guzik skończyły już 9 miesięcy. W tym czasie aktorka zdążyła już wrócić na scenę teatralną i do serialu. Jak bliźniaczki zmieniły jej życie? W Dzień Dobry TVN opowiedziała również o akcji Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca wspierającej kobiety karmiące piersią. Dlaczego ciągle nie ma dla nich miejsca w przestrzeni publicznej?

  Najstarsza serialowa produkcja TVN-u obchodzi w styczniu 14. urodziny. Co jej bohaterowie przeżyli do tej pory? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Anna Guzik po urodzeniu bliźniaczek wróciła na plan serialu Na Wspólnej. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej powiedziała o godzeniu pracy zawodowej z obowiązkami rodzinnymi. Kto pod jej nieobecność opiekuje się dziećmi? Kiedy przespała całą noc? Czy po ciąży musiała się odchudzać? Dowiedzieliśmy się również, po czym aktorka poznaje młode mamy...

  Według badań Polacy najczęściej zapominają o zapłaceniu rachunków i wykonaniu telefonu. A o czym zapominają goście Dzień Dobry TVN aktorka Anna Guzik, psycholog biznesu Armen Mekhakyan oraz aktor Szymon Piotr Warszawski? Dlaczego zapominamy? Czy aktorom zabrakło kiedyś słów na scenie? Jak można wzmocnić pamięć?

  Gdzie wakacje spędzał mały Krzysio Hołowczyc, dokąd jeździła mała Ania Guzik? Zapraszamy na wakacyjną podróż sentymentalną! :) Gdzie Wy wybieraliście się na kolonie i obozy? Macie swoje ulubione wakacyjne zdjęcia, które kryją w sobie jakąś historię? :)

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska nie byłaby sobą, gdyby nie zapytała Anny Guzik o jej rewelacyjną figurę. Aktorka jakiś czas temu przeszła spektakularną metamorfozę. Co ją do tego skłoniło? Jaki jest jej sekret? Dieta cud czy intensywne treningi na siłowni? Trudniejsze było dla Anny chudnięcie czy utrzymanie formy?

  TVN Meteo Active czy TVN Fabuła? Który z tych kanałów gwiazdy będą oglądać częściej? Zdania są bardzo podzielone. Co jeszcze Anna Guzik, Kinga Burzyńska, Dorota Gardias, Anna Wendzikowska czy Andrzej Sołtysik zdradzili Agnieszce Jastrzębskiej? Co będzie można obejrzeć w nowych kanałach stacji? I jakie gwiazdy mają wobec nich oczekiwania?

  Czy gwiazdom zdarzają się takie sytuacje, że nie mają co na siebie włożyć? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Problemu nie ma Joanna Jabłczyńska, która do pracy w kancelarii zobligowana jest do klasycznego uniformu. Z kolei Anna Guzik przyznaje, że często staje przed takimi dylematami. Jak na rozpacz aktorki reaguje jej mąż?

  Wciąż kursuje między Bielsko-Białą, a Warszawą. Wciąż w ruchu, wciąż w pędzie. Kiedyś uprawiała piłkę ręczną teraz skupiła się na tenisie. Jest lepsza w ataku czy w obronie? W studiu Dzień Dobry Anna Guzik była naszym gościem.

  Jutro w Dzień Dobry TVN: bratanica samego przywódcy Scjentologów Jenna Miscavige Hill - tylko u nas opowie o koszmarze dzieciństwa, dramatycznej próbie wyzwolenia się z sekty i jej wstydliwych tajemnicach. Gok Wan - kulisy pracy światowej sławy stylisty. Ponadto: Kuba Błaszczykowski zostaje biznesmenem, a Magda Różczka i Paweł Małaszyński projektantami niezwykłej biżuterii. Zapraszamy jutro od 8:00!

  Co słychać u świeżo zaślubionej, niskopiennej góralki Anny Guzik? Czy po ślubie coś się zmienia i jak czuje się z obrączką na palcu? Dlaczego Ania została aktorką zamiast zdobywać medale olimpijskie?

  Odwiedziliśmy plan serialu "Na Wspólnej". Tym razem Anna Guzik jeździła samochodem terenowym. Jak poradziła sobie z jazdą po bezdrożach?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Funky Trip Foundation z wokalistą Witem Dzikim. Jak Wam się podoba nasz muzyczny deser?

  Wakacje to czas odpoczynku i naładowania akumulatorów. To także czas przemyśleń i planów typu... Magdalenę Smalarę, Natalię Klimas, Annę Guzik oraz socjolog Tomasz Sobierajskego zapytaliśy w Dzień Dobry TVN o to, czy wakacje to dobry czas na zmiany?

  Mało kto wie, że była brązową medalistką Polski w piłce ręcznej. Z dumą mówi o swoim śląskim pochodzeniu. Z pulchnej osóbki przeobraziła się w subtelną kobietę. Na naszym czacie odpowiadała na pytania widzów, a Bartkowi Węglarczykowi zdradziła, dlaczego nie zdecydowała się kontynuować kariery sportowej.

  Po pracy w kopalni dziadek wraca do domu, gdzie czeka na niego obiad. Babcia już podaje przez okno gumiklyjzy, modro kapustę i roladę. Cała rodzina je obiad w ogrodzie. Taki obraz swojego dzieciństwa zapamiętała Ania Guzik. O tym, co dla niej znaczy pochodzenie, czego nauczyła się od mamy oraz czy potrafi gotować opowiedziała w kuchni Dzień Dobry TVN. Towarzyszyła jej mama Helena.

  Jak wynika z najnowszych badan gotowanie dla 70 proc. kobiet jest przykrą koniecznością i najbardziej stresującym domowym zajęciem. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Joannę Liszowską, która uwielbia gotować i jeść, Annę Guzik, która gotowania nie znosi oraz Joannę Heidtman, która gotuje… od czasu do czasu.