Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska oczarowała makijażem. "Wrzucam Wam zdjęcie w wersji 'priti'"

Gwiazdy

Mateusz Grochocki/East News

Aleksandra Kwaśniewska często dzieli się z fanami swoimi urodowymi inspiracjami. Tym razem pochwaliła się zdjęciem na Instagramie, na którym zaprezentowała makijaż dzienny. Post ten spotkał się z ogromnym entuzjazmem.

Aleksandra Kwaśniewska lubi urodowe i kosmetyczne nowinki. Na jej koncie na Instagramie często pojawiają się posty związane z makijażem i pielęgnacją. Ostatnio testowała błyszczyki, peeling do ciała czy produkty do demakijażu.

Aleksandra Kwaśniewska pasjonuje się branżą beauty

Ostatnie z wymienionych kosmetyków wzbudziły wiele emocji. Z komentarzy wynika, że córka byłego prezydenta RP przekonała wiele internautek do wypróbowania ich, ale też wszystko wskazuje na to, że niektóre sympatyczki Aleksandry Kwaśniewskiej miały pewne wątpliwości. Dlatego prowadząca program "Miasto kobiet" postanowiła zamieścić kolejny wpis, w którym wszystkie słowa obrała w hasztagi:

Po wczorajszym poście demakijażowym wrzucam Wam zdjęcie w wersji "priti" żebyście nie mieli złudzeń, że ja naprawdę mam, co zmywać

– wyjaśniła.

I dodała fotografię, na której pozuje w makijażu.

Aleksandra Kwaśniewska zachwyca makijażem

Makijaż, który zaprezentowała Aleksandra Kwaśniewska jest bardzo kobiecy i delikatny. Użyła złoto-brązowych cieni i mocno wytuszowała rzęsy - w ten sposób podkreśliła swoje duże oczy. Natomiast usta pomalowała kosmetykiem w kolorze nude. Tak wykonany make up sprawił, że nowa prowadząca "Miasto kobiet" wygląda świeżo i promienne. Tym postem po raz kolejny udowodniła, że branża beauty nie jest jej obca. Ponadto doceniły to jej fanki.

"Pięknie", "Piękne oczy", "Od pani bije taka świeżość", "Jak zawsze klasa" - czytamy.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Aleksandra Kwaśniewska w "Mieście Kobiet". "To była propozycja nie do odrzucenia"

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości