Gwiazdy

Agnieszka Sienkiewicz upiekła zachwycający tort na urodziny córki. "Robiła go przez pół nocy"

Gwiazdy

Agnieszka Sienkiewicz podjęła się nie lada wyzwaniu. Upiekła tort urodzinowy dla swojej starszej córki. Efekt? Spektakularny – to mało powiedziane. O szczegółach opowiedziała w Dzień Dobry TVN Basia Pasek.

Agnieszka Sienkiewicz - mistrzyni cukiernictwa?

Agnieszka Sienkiewicz jest szczęśliwą żoną Mikołaja Gauera i mamą dwóch córek: Zofii i Marii. Ostatnio starsza z pociech miała urodziny, a jej mama - zamiast pójść na łatwiznę i kupić tort w cukierni - postanowiła go dla niej upiec.

- Robiła tort przez pół nocy dla swojej córeczki Zosi. Ona zrobiła naprawdę spektakularny tort. Może nie sama, bo miała delikatne wsparcie koleżanki. Natomiast zobaczcie, jakie tu są struktury. To nie jest jakieś tam ciasto. To było klejone z lukru i specjalistycznych elementów. Zobaczcie, jaki jest efekt końcowy. Czapki z głów – pogratulowała Basia Pasek i zaprezentowała widzom Dzień Dobry TVN nagranie poczynań aktorki.

Oglądając relację, nasi prowadzący byli pod wrażeniem. Przyznali, że wypiek śmiało mógłby konkurować z ciastem z luksusowej cukierni. Jak widać, aktorka nie tylko spełnia się na deskach teatralnych czy planach filmowych, ale świetnie odnajduje się też w kuchni. W mediach społecznościowych przyznała, że to nie pierwszy raz, kiedy piekła tort. - Na osiemnastkę będę już mistrzem totalnym – zapowiedziała.

Dzień Dobry TVN

Autentyczny profil Agnieszki Sienkiewicz

Przy okazji Basia Pasek zwróciła uwagę, że aktorka zalicza się do grona kobiet, które ukazują prawdę w mediach społecznościowych. Obok fotografii związanych z pracą, udostępnia także te, na których pokazuje się bez retuszu i makijażu.

- Fajne jest to, że Agnieszka jest taką gwiazdą, która pokazuje się na Instagramie bez make-up'u, we włosach ukręconych. Jest fajną inspiracją. Ma dużo dystansu do siebie i zachęca do tego, by nie udawać – skwitowała dziennikarka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Paulina Smaszcz pochwaliła się przystojnym i mądrym synem. "Skończył trudne studia, zna perfekcyjnie 5 języków"

Iga Śmiechowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zrobiła operację plastyczną. Nam zdradziła całą historię

Przepis na szczęście Joanny Przetakiewicz: "Czasami coś tracimy, ale warto, bo to dobra strata"

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Basia Pasek

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości