Dorota Szelągowska zaprasza do nowego programu: "To dla ludzi, którzy zawsze myśleli o innych"

Aranżacje wnętrz


Niespodzianka! Znasz kogoś wyjątkowego, komu przydałby się remont całego domu lub mieszkania? Chcesz, żeby to właśnie Dorota Szelągowska zaskoczyła Twoich bliskich? Już teraz możesz podarować im wyjątkowy prezent. Ruszyły castingi do nowego programu TVN, "Totalne Remonty Szelągowskiej".

"Totalne Remonty Szelągowskiej" - nowy program Doroty Szelągowskiej

Dla Doroty Szelągowskiej nie ma rzeczy niemożliwych. Tym razem, wraz ze swoją ekipą przeprowadzi metamorfozę całego lokum i to w ramach niespodzianki. Bohaterowie nowego programu są zgłaszani przez swoich bliskich w tajemnicy, a o wymarzonym remoncie dowiadują się dopiero na początku odcinka.

To dla tych wszystkich, którzy dużo zrobili dla grupy, społeczności, może dla zwierząt, którzy nie myślą o sobie, zawsze myśleli o innych i kierują się w życiu dobrem

- powiedziała.

"Totalne Remonty Szelągowskiej" - castingi trwają

Szukamy osób z całej Polski, które zasługują na nowy start. Znasz kogoś, kto na co dzień robi nadzwyczajne rzeczy i pomaga innym? A może jest obecnie w trudnej sytuacji życiowej i nie ma czasu albo środków na remont? Do programu można zgłosić każdego - członka rodziny, przyjaciela, współpracownika lub sąsiada. To będzie szansa na opowiedzenie jego niezwykłej historii i zmianę całego życia.

Co trzeba zrobić? To bardzo proste! Wystarczy nagrać krótki filmik, odpowiedzieć na kilka pytań i dołączyć zdjęcia mieszkania, które ma zostać wyremontowane. Takim zgłoszeniem możesz odmienić życie bliskiej ci osoby.

Formularz zgłoszeniowy i więcej informacji znajduje się na stronie tvn.pl

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

>>> Zobacz także:

"Złoto i marmurowa łazienka" Dorota Szelągowska pokazała jak urządza swoje mieszkanie

Prywatne mieszkanie Doroty Szelągowskiej. Te wnętrza robią wrażenie!

Dorota Szelągowska o nowym programie i maturze syna. "Powoli zaczęło do mnie docierać, że koronawirus nie zniknie"

Autor: Iza Dorf

Źródło: tvn.pl