Sport i fitness

Red Lips z nowym projektem. Kim jest RUDI FOXTER?

Dzień Dobry TVN

Sport i fitness

Red Lips z nowym projektem. Kim jest RUDI FOXTER?

Dzień Dobry TVN

Joanna Lazer znana jest przede wszystkim z występów w Red Lips. Jednak pandemia i niemożność grania koncertów sprawiały, że wokalistka poświęciła się swojej drugiej pasji, jaką jest aktywność fizyczna. W rozmowie z Ewą Drzyzgą i Agnieszką Woźniak-Starak opowiedziała o swoim nowym sportowym projekcie, który realizuje wspólnie z mężem. 

Joanna Lazer jako RUDI FOXTER

Joanna "Ruda" Lazer to jedna ze zdolniejszych wokalistek młodego pokolenia. Szerokiej publiczności znana jest przede wszystkim jako Red Lips. W czasie pandemii artystka wyjechała wraz z mężem Łukaszem Lazerem na Teneryfę. Tam narodził się nowy, sportowy projekt artystki. 

- Początkowo nagrywaliśmy tylko ćwiczenia. Później zaczęliśmy szukać do nich muzyki, ale tu pojawił się problem praw autorskich albo utwory nie do końca nam odpowiadały. Uznaliśmy wtedy, że sami nagramy muzykę i tak powstał mój projekt RUDI FOXTER - opowiadała w Dzień Dobry TVN Joanna Lazer.

Małżeństwo założyło sobie, że w rok powstanie 100 filmów treningowych i setka utworów. Jak im idzie?

- Gotowych mamy dziesięć. Natomiast zdjęcia powstały do czterdziestu - mówił Łukasz Lazer, muzyk, producent i mąż wokalistki. Zmontowane nagrania można oglądać na kanale artystki na youtubie. Z myślą o kim je przygotowują? O tych aktywnych czy tych, którzy dopiero chcą wstać z kanapy i zacząć się ruszać? 

- Przede wszystkim chciałabym namówić kobiety do crossfitu. Kiedy zaczęłam uczęszczać na te zajęcia okazało się, że całkiem nieźle mi to wychodzi. To bardzo wszechstronny trening, który daje świetne efekty. Dzięki niemu można poprawić sprawność, wytrzymałość oraz wytrzymałość - dodała.

"Do you remember" - nowy singiel

Podczas wizyty w studiu Joanna "Ruda" Lazer zaprezentowała także swój nowy singiel. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonała najnowszy utwór "Do you remember". Jak wypadała? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Joanna i Marta Krupa. Paulina, Agata i Jan Młynarscy oraz inne sławne rodzeństwa w polskim show-biznesie

Aleksandra Mirosław zawalczy o olimpijski medal we wspinaczce sportowej. "Pokonanie ściany zajmuje mi 7 sekund"

Ewa Kasprzyk na łóżku z reżyserem "Kogla-mogla". Aktorka pisze o mobbingu w pracy

Co sądzisz o tym artykule?
78
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0