Sport i fitness

Piotr Żyła zagrał dla naszych widzów na gitarze. Piotr Kraśko: "Chciałbym mieć taki dzwonek"

Piotr Żyła w Dzień Dobry TVN

Sport i fitness

Piotr Żyła zagrał dla naszych widzów na gitarze. Piotr Kraśko: "Chciałbym mieć taki dzwonek"

Piotr Żyła w Dzień Dobry TVN

Świadomy zagrożenia Piotr Żyła - zgodnie z zaleceniami - nie opuszcza swoich czterech ścian. Czy ten nadprogramowy wolny czas jest dla niego błogosławieństwem? - Po sezonie człowiek jest trochę pobudzony, ale jak się tak siadło, to odkryło się nowe pasje - powiedział skoczek. Co zatem porabia w zaciszu swojego domu?

Treningi mimo izolacji

Z powodu rozprzestrzeniającego się po świecie koronawirusa przedwcześnie zakończono zimowy sezon w skokach narciarskich i na razie nie wiadomo, kiedy i czy rozpocznie się letni Puchar Świata. Mimo tej niepewności, selekcjoner polskiej kadry Michal Dolezal nie chce, aby jego podopieczni wypadli z rytmu treningowego, zalecił im więc wykonywanie ćwiczeń w domowym zaciszu.

Nam tak naprawdę dużo nie trzeba, wystarczy sztanga z ciężarem. Trenujemy głównie nogi, (...) brzuch i grzbiet. Można je robić na stosunkowo niewielkiej powierzchni

- stwierdził skoczek.

Okazuje się jednak, że dla Piotrka taka aktywność fizyczna to za mało, ponieważ w trakcie izolacji nieco nabrał ciała i obecnie jest cięży o 2,5 kg.

To akurat taki czas, kiedy w domu się siedzi więcej i trochę przyszło

- powiedział z uśmiechem, ale dodał też, że niedługo jego waga zapewne spadnie.

Samodoskonalenie

Sportowiec nie lubi się nudzić, dlatego w wolnych chwilach doskonali swoje umiejętności kulinarne. Z chęcią sięga też po gitarę i próbką umiejętności postanowił podzielić się z widzami Dzień Dobry TVN. Zdradził też, że ma niespodziankę muzyczną dla swoich fanów i niedługo umieści ją w mediach społecznościowych.

Mam tu coś nagrane i w najbliższym czasie puszczę

- zdradził.

Piotrowi życzymy powodzenia w nowym sezonie, o ile oczywiście się zacznie.

>>> Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
48
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0