Gwiazdy

Paulina i Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami. "Nareszcie jesteśmy w domu"

Gwiazdy

Paulina i Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami. "Nareszcie jesteśmy w domu"

Paulina Brzoza i Krzysztof Zrobek - znani z 2. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" - powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Dumny tata pochwalił się radosną nowiną na InstaStory, publikując zdjęcie niebieskiego kocyka z opisem, który potwierdził plotki o porodzie żony. 

Paulina i Krzysztof ze "ŚOPW" zostali rodzicami

Choć historia ich relacji od początku była burzliwa, tworzą zgrane i szczęśliwe małżeństwo. Paulina i Krzysztof poinformowali fanów o ciąży na Instagramie, udostępniając piękne fotografie z sesji z "brzuszkiem". W ciągu ostatnich dni w mediach społecznościowych pary pojawiło się kilka zdjęć, z wiadomością dla obserwatorów: to już ostatnie chwile przed porodem. 

To jest bardzo ciekawe, ponieważ ta para w programie się w ogólnie nie dogadywała. Wszyscy obstawiali, że to się nie uda, oni nawet planowali rozwód. Teraz są szczęśliwą parą, w marcu ogłosili, że jest ciąża. Miłość potrafi zaskakiwać 

– powiedziała Basia Pasek.

12 września 2020 roku szczęśliwy tata potwierdził, że razem z żoną powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Krzysztof opublikował na InstaStory zdjęcie niebieskiego kocyka, co ma oznaczać, że Paulina urodziła synka. 

Nareszcie jesteśmy w domu. #ŻyjSzczęśliwie

- napisał uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Zapytaliśmy świeżo upieczonego tatę o to, jak się czują w nowej roli. Okazuje się, że para powoli przyzwyczaja się do nowych okoliczności.

Już jest wszystko dobrze i cieszymy się z Naszego skarbeczka ❤️🎈

- przekazał Krzysztof Zrobek. 

Paulina i Krzysztof - trudne początki związku

Paulina Brzoza i Krzysztof Zrobek zostali ze sobą połączeni w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" i poznali się dopiero przed złożeniem małżeńskiej przysięgi. Początki ich związku nie były najłatwiejsze i wielokrotnie dochodziło między nimi do różnych tarć. W małżeństwie doszło do na tyle poważnego kryzysu, że w planach pojawił się nawet rozwód. Podczas rozmowy w Dzień Dobry TVN Krzysztof przyznał, że od swojej żony wyprowadzał się około 20 razy. Pojawiła się też realna groźba rozwodu, a mężczyzna złożył nawet pozew. Z czasem jednak dali sobie drugą szansę. Teraz układają swoje życie na nowo i budują wymarzoną rodzinę. 

Gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom!

Paulina i Krzysztof w Dzień Dobry TVN. Zobacz rozmowę Kasi Jaroszyńskiej:

Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
69
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0