Gorące tematy

Narodziny Gwiazdy w metrze. Przypadkowa kobieta zaśpiewała „Shallow”. Jej głos przyprawia o gęsią skórkę

stacja metro

Travelpix Ltd/Getty Images

Gorące tematy

Narodziny Gwiazdy w metrze. Przypadkowa kobieta zaśpiewała „Shallow”. Jej głos przyprawia o gęsią skórkę

stacja metro

Travelpix Ltd/Getty Images

Spontaniczny śpiew w metrze, dzięki któremu stajecie się gwiazdą. Wyobrażacie sobie taki scenariusz? Nie spodziewała się go też prawdopodobnie Charlotte Awbery. "Shallow" w jej wykonaniu obejrzały już miliony. Posłuchajcie!

Brytyjski dziennikarz Kevin Freshwater opublikował w sieci odcinek jednego z jego internetowego show. W serii zaczepia przypadkowych przechodniów i prosi o dokończenie fragmentu znanych utworów muzycznych. Tym razem włosy stanęły mu dęba.

"Narodziny Gwiazdy" w metrze

Kevin Freshwater jest autorem serii „Finish the Lyric”. Zabawa polega na tym, że dziennikarz przytacza słowa jednej ze znanych piosenek, a przypadkowi goście spotkani na ulicy, w autobusie czy metrze mają śpiewająco dokończyć tekst. Tym razem padło na „Shallow” Lady Gagi i Bradleya Coopera z filmu „Narodziny Gwiazdy”, który stał się wielkim przebojem i zdobył Oscara. Ofiarą Kevina została Charlotte Awbery, która na początku nie była przekonana do tego pomysłu, ale jak już wzięła głęboki oddech… Co za głos! Posłuchajcie:

Sława w kilka sekund

Media szybko zweryfikowały informację o utalentowanej Charlotte Awbery. Okazało się, że Kevin Freshwater miał ogromne szczęście, gdyż w przejściu podziemnym spotkał wokalistkę, która zajmuje się muzyką zawodowo. Charlotte jest piosenkarką i autorką tekstów. Jej kompozycje to utwory z różnych gatunków. Wykonuje również covery utworów pop, m.in. z repertuaru Adele, Beyonce i Rihanny. Dotąd nie była znana publiczności, jednak po wykonaniu "Shallow" jej statystyki na Instagramie raptownie wzrosły, a Brytyjczycy domagają się od wytwórni muzycznych kontraktu dla Charlotte. 

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
79
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0