Gwiazdy

Lana Del Rey straciła głos. Gwiazda odwołuje europejskie koncerty

x-news

Gwiazdy

Lana Del Rey straciła głos. Gwiazda odwołuje europejskie koncerty

x-news

Nie będzie europejskich koncertów Lany Del Rey. Amerykańska wokalistka musiała je  odwołać z powodu problemów ze zdrowiem. Gwiazda straciła głos. 

Lana Del Rey nie wystąpi w Europie

Kłopoty zdrowotne są przyczyną odwołania koncertów Lany Del Rey w Europie. Piosenkarka straciła głos. Lekarze zalecają jej 4 tygodnie odpoczynku. Amerykańska gwiazda przeprosiła wszystkich fanów za zaistniałą sytuację. Jak zapewnili organizatorzy koncertów, każdy ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy za zakupione bilety.

Lana Del Rey

Piosenka jest obecna  na scenie muzycznej od 2005 roku. Świat usłyszał o niej w 2011 roku. Wtedy wdarła się na szczyty list przebojów z hitem "Video Games". Wokalistka upodobała sobie przede wszystkim indierock. Inspiruje się takimi gwiazdami jak: Bruce Springsteen, Bob Dylan, Kurt Cobain, Amy Winehouse, Nancy Sinatra, Lou Reed, Eagles czy Dana Auerbach. 

Lana Del Rey to pseudonim artystyczny. Jest połączeniem imienia aktorki Lany Turner i marki samochodu Forda Del Rey.

Kilka razy Lana wystąpiła w Polsce. W 2019 roku była gwiazdą Open'er Festival w Gdyni, gdzie promowała swój ostatni krążek "Norman Fucking Rockwell" Wcześniej śpiewała na Orange Warsaw Festival i Kraków Live Festival.

Gwiazdy bez głosu

Lana Del Rey to nie jedyna artystka, która w ostatnim czasie ma problemy ze zdrowiem. Kilka dni temu koncert  w Auckland w Nowej Zelandii musiał przerwać Elton John. Muzyk stracił głos i nie mógł dłużej śpiewać. Przeprosił fanów i zszedł ze sceny. Jako powód zajścia podano zapalenie płuc. Od tysięcy zgromadzonych osób brytyjski piosenkarz otrzymał wsparcie w postaci gromkich braw. Organizatorzy puścili nagranie wielkiego przeboju Eltona Johna „Don’t Go Breaking My Heart”, a cały stadion włączył się w wykonie tego utworu.  

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
60
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0