Gwiazdy

Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wirowali na weselnym parkiecie. "Cudownie razem wyglądacie"

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wirowali na weselnym parkiecie. "Cudownie razem wyglądacie"

Dzień Dobry TVN

Iza Juszczak i Kamil Węgrzyn, czyli uczestnicy 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", po raz kolejny bawili się razem na weselu. Wirowali na parkiecie i wtuleni ochoczo pozowali do zdjęć. - Jak dla mnie, takie wesela mogłyby być jeszcze częściej - przyznał mąż Izy. 

Iza i Kamil szerszej publiczności dali się poznać za sprawą udziału w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jako jedni z nielicznych zdecydowali się kontynuować znajomość i zawalczyć o związek. Kamil, który pochodzi z Dębicy, postanowił, że przeprowadzi się do Izy, do Bytomia, gdzie jego żona prowadzi swój salon fryzjerski. - Niebawem będzie przeprowadzka - zdradził Kamil w Dzień Dobry Wakacje.

Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" tańczyli  na weselu

Okazuje się, że małżeństwo ochoczo uczestniczy w ceremoniach weselnych swoich znajomych. Od zakończenia programu na swoim koncie mają już dwa, i to na przestrzeni ostatnich trzech tygodni!

Tym razem bawili się w domu weselnym w Okoninie, a zdjęciami z ceremonii pochwalili się w mediach społecznościowych. Dzięki temu śmiało możemy wysnuć wniosek, że małżeństwo nie zalicza się do gości, którzy przesiadują przy stole, a wręcz przeciwnie - podbijają parkiet. 

 - Weselny pyton, weselny pyton. Tańczy go w Dębicy Bytom. Drugie wesele już za nami. Jak dla mnie, takie wesela mogłyby być jeszcze częściej - napisał zadowolony Kamil. 

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o weselnej zabawie 

Te same zdjęcia z wesela na swoim instagramowym koncie zamieściła również Iza. - To było wspaniałe wesele Kingi i Dawida. Dziękujemy za zaproszenie oraz wspaniałą zabawę - czytamy pod fotkami.

Zarówno pod jednym, jak i drugim postem posypały się liczne komplementy. "Piękne zdjęcia. Kamil bardzo dojrzał, widać taki spokój w Tobie przy nim. To bardzo ważne", "Pięknie wyglądacie", "Jesteście super, trzymam za was kciuki" - piszą internauci. 

Zobacz także:

Marcin Mroczek świętuje 8. rocznicę ślubu. Jego żona zaskoczyła stylizacją. "Anielica"

Magdalena Różczka zapowiada kolejne odcinki "Tajemnicy zawodowej". "Zaczynamy nowy sezon"

Robin Williams świętowałby 70. urodziny. "Pozorny śmiech może być odpowiednikiem płaczu"

Zobacz wideo: Iza i Kamil z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” o tym, jak budują swoją przyszłość

Co sądzisz o tym artykule?
77
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
21.07.2021
Elżbietaoy1h
Extra,wyglądacie super!! Miłości na zawsze