Gwiazdy

Gwiazdy "Seksu w wielkim mieście" wróciły na plan. "Przyjaźń nigdy nie wychodzi z mody"

Seks w wielkim mieście

x-news

Gwiazdy

Gwiazdy "Seksu w wielkim mieście" wróciły na plan. "Przyjaźń nigdy nie wychodzi z mody"

Seks w wielkim mieście

x-news

Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis pochwaliły się zdjęciem z planu kontynuacji popularnego serialu. Większe zainteresowanie niż sama produkcja wzbudza jednak nieobecność w obsadzie Kim Cattrall, czyli kultowej Samathy Jones. 

"And just like that...", czyli kontynuacja "Seksu w wielkim mieście"

Na fali niesłabnącej popularności serialu, producenci postanowili wskrzesić bohaterki uwielbiane przez widzów na całym świecie. Przy okazji dyskusji o produkcji, na nowo odżyła historia konfliktu Sarah Jessici Parker i Kim Cattrall. Oprócz animozji sprzed lat, główna gwiazda seriali miała za złe koleżance, że ta odmówiła udziału w kontynuacji "Seksu w wielkim mieście". Spekulowano, że aktorce wcielającej w postać Samanthy proponowano milion dolarów za odcinek nowej serii. Gwiazda konsekwentnie odmawiała i nie pojawiła się na planie. 

Przed kamerą stanęły Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis. Na Instagramie odtwórczyni roli Carrie pojawiło się zdjęcie, nawiązujące do jednego z odcinków serialu, w którym cztery przyjaciółki urządziły przyjęcie na dachu. Fotografię udostępniła również Cynthia Nixon, przy okazji cytując fragment scenariusza. 

Przyjaźń nigdy nie wychodzi z mody

- napisała aktorka. 

Zachwytu ze spotkania z koleżankami nie kryła również Sara Jessica Parker. 

Znowu razem. Przeczytałyśmy pierwsze odcinki ze starymi przyjaciółmi i nowymi członkami obsady. Przepysznie

- zachwyciła się gwiazda. 

"Seks w wielkim mieście" - kto pojawi się w serialu

Choć wszystko wskazywało na to, że dziesięcioodcinkowa seria, której produkcji podjął się Michael Patrick King, twórca serialu i dwóch fabularnych filmów, będzie wielkim świętem nieobecnych. Pod znakiem zapytania stał udział m.in. Chrisa Notha, czyli serialowego Mr. Biga. Ostatecznie pojawi się na ekranie, a obok niego także David Eigenberg w roli Steve'a, Willie Garson (jako Stanford), Mario Cantone (Antonio), Evan Handler (Harry, mąż Charlotte) oraz John Corbett (Aidan).

Z pracy nad kostiumami zrezygnowała Patrizia Field, odpowiedzialna za kreacje we wszystkich sezonach serialu i dwóch pełnometrażowych filmach. Oficjalnie powodem były inne zobowiązania zawodowe. 

Pozostaje wielką niewiadomą, jak scenarzyści rozwiążą brak jednej z głównych bohaterek. Źródła cytowane przez amerykańska prasę twierdzą, że Samantha zerwie kontakt z przyjaciółkami i w ten sposób scenarzyści zamkną jej wątek. 

Zobacz wideo: Sarah Jessica Parker w Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Zuza Zakrzewska o realiach modelingu plus size. "Koleżanki starały się podkreślić, że w sumie ładna buzia, ale za chuda"

Stewardesy - perfekcyjny uśmiech i smutna prawda. "Po locie pilot dwuznacznie sapał mi do słuchawki"

Magda Gessler przeprowadziła "kuchenne rewolucje" w domu Ekipy. Okiełznała idoli młodzieży?

Co sądzisz o tym artykule?
68
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0