Gwiazdy

Bartek Wrona - co dziś porabia idol nastolatek? "Jestem szefem kuchni w domu"

Gwiazdy

Bartek Wrona - co dziś porabia idol nastolatek? "Jestem szefem kuchni w domu"

Kilkanaście lat temu Bartek Wrona robił błyskotliwą karierę i był idolem milionów nastolatek. Dziś prowadzi spokojne życie u boku żony i wychowuje dwójkę dzieci. Są razem już 15 lat. Jak w tym czasie zmieniło się życie wokalisty?

Czasy największej kariery Bartka Wrony

Bartek Wrona zdobył popularność jako członek polskiego boysbandu Just 5. Cieszył się wówczas uwielbieniem fanów, a szczególnie ich kobiecej części. Mimo tego był bardzo nieśmiały. To menadżer zespołu namawiał go do otwartości i kazał rozmawiać z dziewczynami. 

Ja wtedy mieszkałem w bloku na 8. piętrze i pamiętam, że naprawdę były wycieczki. Przyjeżdżało parę busów i stało pod klatką. Dziewczyny spały na klatkach

- wspominał w Dzień Dobry TVN.

Matka muzyka, Danuta Wrona, dodała z kolei, że całe klatki były popisane. Fanki wyznawały mu miłość i podawały numery telefonów.

Były tam całe po prostu litanie, co Bartek ewentualnie mógłby zrobić. Żeby np. napisał do nich list, albo podawały adresy... No tam było po prostu wszystko

- powiedziała.

Życie rodzinne Bartka Wrony

Bartek odłączył się od zespołu i postawił na karierę solową w 2005 roku. W tym samym czasie poznał także obecną żonę. Tańczyła ona w zespole Ich Troje i u Mandaryny. Oni, podobnie jak Wrona, byli w jednej firmie fonograficznej, przez co piosenkarka wypożyczała mu zespoły tancerzy do programów telewizyjnych. Podczas jednego z takich nagrań właśnie się poznali.

Pamiętam, Bartek wtedy do mnie podszedł, bo była jakaś próba. Ja siedziałam na widowni i było mi bardzo zimno. Podszedł do mnie - to jest takie banalne, naprawdę - i mówi 'widzę, że ci jest zimno, dam ci moją kurtkę'. Ja tak tę kurtkę zarzuciłam i mówię 'kurczę, ładnie pachnie'. Taki miły facet. Wtedy dostrzegłam w nim takiego miłego chłopca, który jest bardzo czuły i ciepły. A ja wtedy takiego potrzebowałam

- wspominała Mariola Wrona.

Dziś wspólnie wychowują dwie córki, Amelię i Dalię, które zgodnie twierdzą, że ich tata to skarb. Ponadto Bartek wciąż koncertuje, lecz tylko w weekendy. Na co dzień zajmuje się domem i rodziną. Sprząta, gotuje, chodzi na zakupy. Jego żona twierdzi:

Ja sobie go naprawdę wymodliłam. Mówiłam sobie, że chce takiego męża i ojca moich dzieci, który będzie czuły i troskliwy.

Bartek Wrona w piosence pt. "Jak ja co dzień". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Reporter: Radosław Męczykalski
Co sądzisz o tym artykule?
87
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0