Gwiazdy

Justin Bieber zaskoczył fanów nowym singlem. To zapowiedź "nowej ery muzycznej" artysty

Gwiazdy

Justin Bieber zaskoczył fanów nowym singlem. To zapowiedź "nowej ery muzycznej" artysty

Justin Bieber już od najmłodszych lat jest obecny w światowym show-biznesie. Zaczynał jako zaledwie 13-letni chłopak, szybko zdobywając popularność i uwielbienie fanów. W pewnym momencie wielu osobom wydawało się, że się pogubił i pochłonęły go imprezy oraz uzależnienia. Dziś jednak jest szczęśliwym mężem pięknej modelki i właśnie zapowiada nowy kierunek w tworzonej przez siebie muzyce.

Nowa piosenka Justina Biebera

Zaledwie kilka miesięcy po tym, gdy wspólny singiel Justina Biebera z Quavo Intentions pokrył się w Stanach Zjednoczonych ośmiokrotnie platyną oraz trafił na szczyt zestawień Top 40 i Billboard’s Pop Songs, wokalista opublikował teledysk do utworu "Holy" z udziałem Chance The Rapper. Jeszcze przed jego premierą Bieber dodał w mediach społecznościowych zdjęcie z planu i w podpisie zapowiedział "nową erę".

Nowe wideo pokazuje Justina jako pracownika platformy wiertniczej, który zostaje zwolniony z powodu "sytuacji globalnej". Partneruje mu aktor Ryan Destiny, gwiazda serialu "That 70s Show", który gra żołnierza marynarki wojennej. Według "Elle Magazine" tekst piosenki wydaje się nawiązywać do małżeństwa Biebera z Hailey Bieber i tłumaczy, dlaczego zdecydowali się wziąć ślub we wrześniu 2018 roku.

Nowa era w twórczości Biebera

Najbardziej zaskakujące jednak w nowym utworze jest jego brzmienie. Łączy w sobie gospel, muzykę chrześcijańską (która w Stanach Zjednoczonych jest niezwykle popularna w kościołach) oraz pop. 

To taki totalny zwrot akcji w jego karierze. Najpierw było dużym zaskoczeniem, jak się związał ze swoją obecną żoną i chyba na dobrą drogę wszedł. Nie możemy powiedzieć, że obrał złą drogę. (...) Zobaczymy, ile fanów przy nim zostanie

- podsumowała w Dzień Dobry TVN Paulina Krupińska.

Nowy utwór Justina Biebera:

Justin Bieber ogłosił daty trasy koncertowej. Wystartuje w czerwcu 2021 roku w San Diego. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Co sądzisz o tym artykule?
48
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0