gospel

  gospel

  Justin Bieber już od najmłodszych lat jest obecny w światowym show-biznesie. Zaczynał jako zaledwie 13-letni chłopak, szybko zdobywając popularność i uwielbienie fanów. W pewnym momencie wielu osobom wydawało się, że się pogubił i pochłonęły go imprezy oraz uzależnienia. Dziś jednak jest szczęśliwym mężem pięknej modelki i właśnie zapowiada nowy kierunek w tworzonej przez siebie muzyce.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił chór Wesoły Wędrownik, który popularyzuje muzykę zmarłego przed kilkoma laty muzyka, kompozytora i aranżera Norberta Blachy. Posłuchajcie energetycznej piosenki "Jubalee". Nam się bardzo podoba, a Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił jeden z najstarszych zespołów gospel w Polsce - Gospel Rain z piosenką "Ogień". Zespół współpracował m.in.: z Golec uOrkiestra, Mieczysławem Szcześniakiem, Piotrem Cugowskim, Moniką Kuszyńską i Natalią Niemen.

  Tomasz Zubilewicz wybrał się do Świętochłowic, gdzie odbywają się warsztaty muzyki gospel. Od samego rana prezentował nam pogodę w tym rytmie... posłuchajcie! :)

  Nominowana do Złotej Kaczki za rolę w filmie "Jak się pozbyć cellulitu". Jej mama jest Rosjanką. Maja świetnie włada językiem rosyjskim. Ale tym razem Kinga Burzyńska spotkała się z aktorką w Londynie. Maja Hirsch a cappella zaśpiewała, specjalnie dla nas, gospel! Czy jadła już angielskie kiełbaski i jechała czerwonym autobusem?