samochody

  samochody

  Goście Dzień Dobry TVN: Rafał i Grzegorz Collins to Polacy mieszkający na co dzień w Londynie. Prowadzą tam ekskluzywny warsztat samochodowy chętnie odwiedzany przez wpływowych i bogatych ludzi. W ich ręce swoje samochody oddali m.in.: Rita Ora, Wojciech Szczęsny i Ronan Keating. Oowiedzieli nam w Dzień Dobry TVN o swojej pracy i przepisie na sukces. Obok nich na kanapie zasiadł szef TVN Turbo Przemysław Kwiatkowski. Powiedział o nowościach w ramówce kanału. Wśród nich znalazł się m.in. program braci Collins.

  24h Le Mans to wyścig, podczas którego kierowcy mają za zadanie przejechać jak najwięcej okrążeń toru w czasie 1 doby. W tym roku, po ponad 80 latach, w wyścigu weźmie udział Polak - Kuba Giermaziak. Jak wyglądają kwalifikacje do 24h Le Mans i, jak udało się naszemu kierowcy dostać do tego prestiżowego grona?

  Warsztat braci Wilk nazywany jest mekką Saaba. To tutaj zabytkowe, szwedzkie samochody otrzymują drugie życie. Dlaczego właściciele warsztatu upodobali sobie właśnie tę markę samochodu? Co jest w niej takiego szczególnego?

  Fiat 125 P, nazywany też dużym fiatem - marzenie niejednej rodziny. Ferrari z czasów PRL. Z okazji 25-lecia pierwszych wolnych wyborów w Polsce prowadzącym Dzień Dobry TVN: Jolancie Pieńkowskiej i Robertowi Kantereitowi zafundowaliśmy przejażdżkę właśnie tym samochodem. Dali radę, a radości nie było końca :)

  Prezydent Francois Hollande podobno ma romans z francuską aktorką Julie Gayet. Dzień po publikacji tej wiadomości w mediach, partnerka prezydenta trafiła do szpitala z powodu "bardzo silnego wstrząsu emocjonalnego". Dlaczego nikt Francois'a Hollande we Francji nie szanuje? Czy romans pogrąży jego polityczną karierę? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Mikołaj Rey oraz Michel Moran.

  Prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak był na śniadaniu na wysokości z Joanną Jabłczyńską oraz na torze, gdzie aktorka wciskała gaz do dechy! Zobacz, jak Joanna przełamuje stereotypy i daje się ponieść sportowym emocjom!

  Tegoroczna maturzystka, kartingowa Mistrzyni Polski. Pierwsza i jedyna kobieta w Kadrze Narodowej Polskiego Związku Motorowego - Małgorzata Rdest. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o pasji, o uczestnictwie w Formule 1 oraz o przełamywaniu stereotypów.

  Niedawno ruszyła kolejna edycja Rajdu Dakar. Załoga Orlen Team, czyli Krzysztof Hołowczyc i Jean-Marc Fortin wystartowała w nim nowym samochodem Mini All 4 Racing. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy samego Krzysztofa Hołowczyca.

  Czy dieta skoczka różni się zasadniczo od diety kierowcy rajdowego? Czy teraz może jeść już wszystko to, na co ma ochotę? O to samego Adama Małysza zapytała nasza reporterka Agnieszka Jastrzębska.