Joanna Liszowska okradziona. Aktorka straciła około 750 tysięcy złotych

Joanna Liszowska - rozwód

Joanna Liszowska straciła swój ulubiony samochód. Aktorce skradziono go sprzed jej domu. Do zdarzenia doszło w nocy z 10 na 11 lutego. Wartość skradzionego Bentleya szacuje się na ok. 750 tysięcy złotych.

Joanna Liszowska straciła ulubionego Bentleya

Policjanci z Komisariatu Policji w Konstancinie-Jeziornie pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży Bentleya. Właścicielką pojazdu jest aktorka Joanna Liszowska , którą widzowie mogą kojarzyć w takich filmów jak "Nie kłam kochanie" czy "Ciacho".
Jak podaje Polska Agencja Prasowa, do feralnego zdarzenia miało dojść w nocy z 10 na 11 lutego w miejscowości Kierszek w powiecie piaseczyńskim. To wówczas sprzed posesji 42-letniej gwiazdy skradziony został Bentley Bentayga wyprodukowany w 2018 r. Policja szacuje wartość pojazdu na około 750 tysięcy złotych.

Policja szuka złodziei samochodu Joanny Liszowskiej

Informacje o kradzieży auta Joanny Liszowskiej potwierdziła Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie:
- 42-letnia kobieta zgłosiła kradzież z włamaniem do pojazdu. Policjanci prowadzą w tej sprawie czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Piasecznie. Zabezpieczany jest m.in. monitoring, przesłuchiwani są świadkowie. Wszystkie te czynności mają na celu odzyskanie skradzionego mienia i ustalenie sprawcy bądź sprawców zdarzenia – przekazał PAP Rafał Markiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.
Aktorka póki co nie odniosła się do tych doniesień w mediach społecznościowych.
Zobacz wideo: Joanna Liszowska wraca do swojej pasji
Zobacz też:
Autor: Oscar Dąbkowski
Źródło: PAP

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości