Gwiazdy

Na dachu Dzień Dobry Wakacje: Joanna Liszowska – „Into U”

Gwiazdy

Na dachu Dzień Dobry Wakacje: Joanna Liszowska – „Into U”

Aktorka Joanna Liszowska nagrała teledysk do piosenki „Into U”. Bardzo sensualny teledysk  po kilku dniach od premiery (17 czerwca) ma już ponad 260 tysięcy odsłon na YouTube. Będą kolejne single? Z artystką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry Wakacje Piotr Wojtasik. Piosenkę "Into U" Joanna wykonała piosenkę na naszym dachu.

Pasją Joanny Liszowskiej oprócz aktorstwa jest także muzyka. Joanna, zawodowo debiutowała w teatrze muzycznym, a więc muzyka jest z nią od zawsze.

Pod koniec maja, Joanna zdradziła Mateuszowi Hładkiemu, że szykuje dla swoich fanów niespodziankę. Liszowska planuje tourne po Polsce, w trakcie którego będzie śpiewała ulubione covery.

Jest to grupa utworów, które bardzo odpowiadają mojemu temperamentowi i  wrażliwości, a więc pojawią się gorące, zmysłowe oraz liryczne rytmy. Muszą to być utwory z dużym ładunkiem emocjonalnym.

-zdradziła nam wówczas w rozmowie.

Dziś o swojej wielkiej pasji do muzyki Joanna opowiedziała w Dzień Dobry Wakacje. Joanna wspomniała też o koncertach, na których wystąpi już na początku sierpnia!

Joanna Liszowska:

Zawsze kochałam śpiewanie. Muzyka była moja pierwszą miłością i teraz postanowiłam się jej oddać! To gdzieś chodziło mi po głowie i grało w sercu i duszy. Chciałabym się podzielić tym z innymi. 

Zobacz film: Joanna Liszowska wraca do swojej pasji. Źródło: Dzień Dobry TVN

 Zobaczcie sensualny i bardzo odważny teledysk Joanny do piosenki "Into U".

>>>Zobacz też: Liszowska i Sapryk. Kto kim dyryguje w komedii "Całe szczęście"?

Co sądzisz o tym artykule?
72
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
7
24.06.2019
Lidka
Ależ mi się ta piosenka podoba, nie mówiąc już o p. Joannie, która obłędnie wygląda. Słucham na okragło tego :)
24.06.2019
Żenada
No wszystko pieknie tylko niech spiewa na zywo a nie z playbacku bo to jest slabe
24.06.2019
anex
Akcent tragiczny.
23.06.2019
Tedy
Niesamowita energia i power w tej piosence. Czekałam na to wykonanie i się nie zawiodłam. Joanna Liszowska ma wielką charyzmę - to widać w teatrze, w tv i na muzycznej scenie :)
23.06.2019
Alicja
Ależ to gotowy przebój na Eurowizję! Gratulacje pani Joanno! Poza tym przepięknie Pani w krótkich włosach. Trzymam kciuki za sukcesy!
23.06.2019
Robin
Piękna Joanna, piękna piosenka! KOCHAM!!!
23.06.2019
Hannah
Swiatowo oh
Rozwiń wszystkie komentarzy