Technologia

Chiński smartfon za kilka złotych. Promocja w sklepie internetowym

Technologia

Fot. Johnnie Davis/ Getty Images

Polski odział chińskiego producenta elektroniki przygotował obniżki cen w swoim sklepie internetowym. Akcja ma być formą przeprosin za nieudaną promocję w sklepie stacjonarnym w Warszawie.

Akcja jest kontynuacją świątecznej promocji ze sklepu Mi Store w warszawskiej Galerii Mokotów. Na sprzedaż wystawiono około 1400 produktów w obniżonych cenach, które zostały po promocji z 14 grudnia. Organizatorzy nie przewidzieli wówczas, że zainteresowanie będzie tak duże, że będą zmuszeni zamknąć sklep, ale zapowiedzieli, że promocja będzie kontynuowana.

Promocja Xiaomi przeniesiona do internetu

Organizatorzy promocji postanowili przenieść się ze sprzedażą na stronę internetową mi_home.pl. Każdy klient będzie mógł kupić tylko jeden produkt z promocyjnej listy. Promocja rozpocznie się 18 grudnia i będzie trwała od godz. 14:00 do 23:59 lub do wyczerpania zapasów.

Lista przecenionych produktów

Fot. mi_home.pl

Zainteresowanie przerosło organizatora

Xiaomi opisywał na swoim Facebooku wydarzenia z 14 grudnia, kiedy obsługa salonu została zmuszona do zamknięcia sklepu ze względu na zbyt duże zainteresowanie obniżkami.

Planując wydarzenie zostały podjęte określone kroki, aby przygotować sklep na zwiększoną liczbę klientów tego dnia, m.in. zwiększona została ilość obsługi i ochrony w centrum handlowym. Jak Państwo wiedzą, zainteresowanie promocją przeszło wszelkie oczekiwania. W trosce o bezpieczeństwo klientów byliśmy zmuszeni podjąć odpowiednie kroki. Wobec narastającej kolejki została podjęta decyzja, że sklep zostanie otwarty wcześniej, czyli o godz. 8:40, aby pierwsze osoby z kolejki mogły dokonać zakupu. Z promocji skorzystały 143 osoby. W trosce o bezpieczeństwo osób oczekujących na wejście do sklepu, wraz z przedstawicielami Galerii Mokotów, około godz. 10:15 zdecydowaliśmy się na zamknięcie Mi Store. W niedzielę 15 grudnia 2019 roku salon został ponownie otwarty.

Zobacz film: Jak ograniczyć korzystanie z telefonu?

Autor: Jola Marat

Pozostałe wiadomości