Ślub i wesele

Trendy ślubne na lato 2021. Jaką kreację wybrać? "Suknia ma dodawać skrzydeł"

Ślub i wesele

Aktualizacja:

Dla większości kobiet ślub to szczególny dzień. Podczas uroczystości chcą czuć się wyjątkowe i piękne. Czym się kierować przy wyborze sukni? Jaką fryzurę wybrać? Jakie są najnowsze trendy ślubne? Na ten temat w Dzień Dobry Wakacje rozmawialiśmy z Violą Piekut, projektantką oraz Dawidem Krynickim, stylistą fryzur.

Najnowsze trendy ślubne

W dniu swojego ślub kobieta chce czuć się wyjątkowa i piękna. W osiągnięciu tego celu ma jej pomóc suknia ślubna. Wybór jest jednak tak duży, że nie każda przyszła panna młoda potrafi znaleźć odpowiedni dla siebie strój. W ocenie projektantki Violi Piekut, to nie trendy i moda są najważniejsze przy wyborze kreacji. - Panna młoda powinna się czuć pewnie w sukni i patrząc na siebie w lustrze powinna widzieć przede wszystkim siebie. Suknia ma dodawać skrzydeł - mówiła w Dzień Dobry Wakacje projektantka.

Odpowiednio dobrana suknia powinna maskować mankamenty figury i eksponować to, co dana panna młoda ma najpiękniejsze. - Bardzo często zdarza się, że kobieta doskonale wie, czego szuka i w czym będzie się czuła najlepiej. Mniej pewnym paniom pomogą konsultantki - dodała projektantka.

Warto dodać, że w tym sezonie szczególnie modne są odkryte ramiona i delikatne, bufiaste rękawy. Wiele kobiet decyduje się na suknię z dużym rozcięciem. - Panie, które nie są tak odważne, mogą wybrać suknię z prostym i zamkniętym dołem - zauważyła Viola Piekut.

Fryzura ślubna. Jakie uczesanie wybrać?

Zwieńczeniem ślubnej stylizacji jest fryzura. - Jeszcze do niedawna kobiety szły do ołtarza w upiętych włosach, obecnie coraz częściej decydują się jej rozpuścić - mówił w Dzień Dobry Wakacje Dawid Krynicki, stylista fryzur.

Odchodzi się też od ciężkich fryzur. - Można stworzyć fryzurę, która wygląda na bardzo lekką i zwiewną, a w rzeczywistości jest bardzo dobrze zabezpieczona - dodał stylista. Dobranie odpowiedniej fryzury staje się dużo trudniejsze, gdy kobieta chce założyć welon. Jak to zrobić? Na co zwrócić uwagę? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Ile wypada dać w kopercie młodej parze? "Nie wszyscy mają środki, żeby tyle wyłożyć"

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmieniła nazwisko. Zdradziła też odważne plany na przyszłość

Poradnik dla przyszłych mam. Agnieszka Włodarczyk o wyborze imienia dla dziecka

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości