Porady

Kiedy warto wybrać prezent z grawerem? Porady i przykładowe sytuacje

Porady

Aktualizacja:
Prezent zapakowany w pudełko mieszczące się w dłoniach

Prezent z grawerem stanowi niezwykłą, magiczną pamiątkę. Często kupujemy prezenty z grawerem na ślub. Mogą to być obrączki, ale także inne przedmioty. Wśród prezentów z grawerem dla mężczyzny popularne są breloki i sygnety. Choć każda tego typu pamiątka jest szczególna na swój sposób, w spersonalizowany komunikat możemy wyposażyć w zasadzie wszystko, o czym świadczą często kupowane kalendarze, pióra czy długopisy z grawerem.

Zastanawiając się, jaki prezent z grawerem (dla mężczyzny lub kobiety) wybrać, koniecznie należy dostosować go do okoliczności. Na przykład prezent z grawerem na ślub świetnie sprawdzi się w postaci kieliszków, obrazków lub estetycznych pudełek, sygnowanych imionami pary młodej. Prezent z grawerem to także idealny pomysł na upominek dla naszych rodziców i dziadków.

Prezent z grawerem na Dzień Matki i Dzień Ojca

Prezenty z grawerem są coraz bardziej popularne. Powoduje to, że na rynku można znaleźć wiele upominków, których jakość pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście coraz częściej możemy spotkać naprawdę estetyczne, stylowe prezenty z grawerem – dla mężczyzny, kobiety i dzieci. Upominki takie nie tylko zachwycają pod względem wizualnym, ale także są funkcjonalne i praktyczne.

Jedną z okoliczności, która wręcz stworzona jest dla wręczania grawerowanych upominków , jest Dzień Matki i Dzień Ojca. Dobry prezent to nie zawsze prezent bardzo poważny. Świetnym przykładem prezentu z grawerem dla Mamy może być słoik na słodycze z uroczym napisem, bransoletka lub zawieszka z grawerem albo stylowa torebka na zakupy i nie tylko, która z jednej strony będzie świadczyć o naszej pamięci i naszym uczuciu, z drugiej pomoże w trudnych codziennych obowiązkach.

Z kolei w zakresie prezentów z grawerem dla mężczyzn , np. dla Taty na Dzień Ojca, uznaniem cieszą się elementy biurowe, takie jak kalendarze, notesy, zeszyty i długopisy z grawerem. Możemy zdecydować się także na grawerowaną i elegancką drewnianą skrzyneczkę na whiskey lub estetyczną herbaciarkę. Pomysłów jest całe mnóstwo, a wiele zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji naszych bliskich.

Walentynki, które będą przypominać o sobie przez całe życie

Czternasty lutego to wyjątkowa data dla wszystkich zakochanych. Warto z tej okazji kupić ukochanej osobie coś wyjątkowego, do czego z przyjemnością będziemy wracać po latach. Z rozwiązaniem przychodzą właśnie prezenty z grawerem . Najlepiej, aby napis był jak najbardziej spersonalizowany, ale jednocześnie na tyle uniwersalny, by sprawiał przyjemność za każdym razem, gdy się go przeczyta – także w dalszej przyszłości!

Do najpopularniejszych prezentów z grawerem na walentynki bezapelacyjnie należy różnego rodzaju biżuteria. Wśród biżuterii damskiej dominują naszyjniki w kształcie serca (np. z wygrawerowaną przysięgą miłości do drugiej osoby), bransoletki z grawerami , a nawet ozdobne diady. W przypadku prezentu z grawerem dla mężczyzny możemy zdecydować się na atrakcyjny brelok, który można przypiąć do kluczyków od samochodu lub mieszkania. Dla obu płci dobrym przykładem prezentów z grawerem kłódki miłosne , które mają bardzo silne znaczenie symboliczne – każdemu zakochanemu zależy wszak na tym, aby związek trwał przez całe życie.

Po walentynkach… prezent z grawerem na ślub!

Jeśli udanym prezentem z grawerem na walentynki udało nam się wzmocnić naszą relację, to już czas, by zastanowić się nad prezentami z grawerem na ślub. Zgodnie z tradycją na weselu nowożeńcy otrzymują od zaproszonych gości upominki. Często są to koperty z gotówką, mającą posłużyć w pierwszych, trudnych miesiącach tworzenia wspólnego gospodarstwa domowego. Znów jednak prezenty z grawerem stanowią świetny przykład tego, jak połączyć przyjemne z pożytecznym . Wybierając prezent z grawerem na ślub, możemy zdecydować się na poduszki z uroczymi napisami, drewniane tabliczki nad drzwi, wieszak na klucze do przedpokoju, pamiątkowy zegar lub obraz z dedykacją.

Pan Młody jeszcze przed zawarciem małżeństwa może zdecydować się na bodaj najważniejszy rodzaj prezentu z grawerem na ślub, czyli na grawerowane obrączki . Są one coraz bardziej popularne. Dają możliwość umieszczenia konkretnej wiadomości lub imion przyszłych małżonków na wewnętrznej stronie, dzięki czemu komunikaty będą zarezerwowane tylko dla nowożeńców.

Prezenty z grawerem do pracy

Nie ma nic przyjemniejszego od pracy w dobrej atmosferze, dlatego czasem warto sprezentować coś naszym kolegom i koleżankom w pracy, zwłaszcza jeśli sami prowadzimy działalność gospodarczą. Nie musi to być od razu wygórowany cenowo prezent. Grawerowany upominek sprawi, że na pewno zyskamy nieco sympatii . Oczywiście treść grawerunku może być różna – może to być np. uszczypliwy dowcip. Prostym, ale całkowicie spełniającym swoje zadanie przykładem są pióra i długopisy na prezent z grawerem . Grawer może być na samym długopisie lub piórze, ale także może znajdować się na tabliczce umieszczonej na pudełku. Oprócz tego możemy zdecydować się na kalendarze z grawerem, różne tabliczki, pudełka do przechowywania artykułów biurowych i wizytówki metalowe lub drewniane na drzwi i biurka. Możliwości sprawienia wyjątkowego prezentu z grawerem jest wiele, a najwięcej zależy od naszej kreatywności!

Zobacz film: Norbi o nieudanych prezentach

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości