Motoryzacja

Styl i sportowy charakter. Sprawdź, jak się jeździ MINI po mieście!

Motoryzacja

Aktualizacja:
mat. prasowe

Zastanawiasz się nad tym, jakie auto miejskie wybrać? Szukasz samochodu, który łączy funkcjonalność ze stylem, a do tego ma sportowy charakter? Sprawdź, co oferuje nowoczesne, a zarazem kultowe MINI. Osobiście przekonaj się, jaką frajdę z jazdy daje to ponadczasowe auto. Już dziś możesz umówić się na jazdę testową i sprawdzić, czy miłośnicy tej marki mówią prawdę.

Samochód do miasta

<<<Umów się na przejażdżkę kultowym autem>>>

MINI to brytyjska ikona stylu, która zyskała globalną popularność w latach 60. Już pierwsze modele zostały docenione za wyjątkowy design i gokartowy styl jazdy. Małe i zwinne auto zachwyciło miłośników sportowej motoryzacji również kreatywnym wykorzystaniem przestrzeni. Zakorzeniona w tradycji marka od lat zachowuje niezwykły styl i zachwyca kolejne pokolenia użytkowników. Konstruktorzy wciąż udoskonalają „Miniaka”, wprowadzając nowe rozwiązania i tworząc kolejne odsłony samochodów idealnych do jazdy w przestrzeni miejskiej. Szeroka gama modeli obejmuje różne opcje dopasowane do indywidualnych potrzeb, a każdy z nich można sprawdzić podczas jazdy próbnej. Przygodę z MINI w mieście warto rozpocząć od przetestowania kultowego MINI Cooper Hatch lub jego wersji z otwieranym dachem, czyli MINI Cabrio. Jakie jeszcze mają zalety te auta?

MINI Cooper Hatch w wersji 3 i 5-drzwiowej

Perfekcyjne wykończenie i indywidualny styl to charakterystyczne elementy MINI. Brytyjski producent oferuje swój kultowy model w opcji 3-drzwiowej oraz 5-drzwiowej. Wersja z dodatkową parą drzwi została stworzona specjalnie dla tych, którzy potrzebują większej funkcjonalności i przestrzeni w części pasażerskiej. Sportowa elegancja, niepowtarzalny styl oraz zastosowane innowacje techniczne sprawiają, że frajda z jazdy jest jeszcze większa. Wybierając z szeregu rozwiązań, ułatwiających codzienne poruszanie się po mieście, możesz wyposażyć MINI zgodnie ze swoimi potrzebami.

Przydatne funkcje auta miejskiego:

  • Aplikacja MINI Connected: zapewnia komunikację z urządzeniami cyfrowymi kierowcy, np. smartfonem czy smartwatchem i pomaga w planowaniu podróży;
  • Usługa MINI Online oferuje aktualne wiadomości i prognozy pogody wyświetlane na ekranie głównym;
  • Usługi Concierge i system informujący o natężeniu ruchu pomogą w codziennej nawigacji po mieście i omijaniu korków;
  • Funkcja Send to Car umożliwia wysyłanie zaplanowanych tras ze smartfonu bezpośrednio do samochodu;
  • Bezprzewodowy Apple CarPlay.

<<< Czekamy na Ciebie >>>

MINI Cabrio – auto miejskie w klasie premium

Poczuj wolność w mieście i zobacz, jakie doznania oferuje, posiadający 4 miejsca i bagażnik o pojemności do 215 litrów, MINI Cabrio! Dynamika i zwrotność to cechy typowe dla aut tej marki. Gwarantują one niezapomniane doświadczenia z jazdy i sprawiają, że nie chce się z niego wysiadać. MINI Cabrio to również doskonałe połączenie najwyższej klasy elegancji ze sportowym zacięciem. Jest idealny do miasta, a kierowca może pełnymi garściami czerpać frajdę z jazdy w gokartowym stylu. Jego miękki dach z automatycznym mechanizmem składania i rozkładania oraz funkcją rozsuwania sprawdzi się w każdych warunkach. Otwieranie i zamykanie trwa tylko 18 sekund! Co więcej, czynność tę można wykonać także podczas jazdy, utrzymując prędkość do 30 km/h.

Jazda próbna MINI

MINI to wyjątkowo zwinne auto z pazurem. Na ulicach miast wzbudza zainteresowanie wśród miłośników sportowej jazdy i fanów klasyki. Jego indywidualny charakter oraz nawiązanie do tradycji znajdujemy m.in. w reflektorach z motywem flagi Union Jack, które podkreślają jego brytyjskie korzenie. Entuzjaści motosportu, podczas przejażdżki MINI w wersji John Cooper Works, który jest najmocniejszy z całej rodziny, doznają niebywałej frajdy. Silnik najnowszej generacji i niezawodny układ jezdny pozwalają kierowcy zaszaleć nawet na profesjonalnych torach wyścigowych.

Kto raz wsiądzie do tego miejskiego auta, nie będzie chciał z niego wysiadać. Jak twierdzą ich właściciele, między użytkownikiem a autem tworzy się wyjątkowa więź. Co jeszcze oferuje MINI? Sprawdź podczas jazdy testowej!

<<< Umów się na przejażdżkę kultowym autem >>>

mat. prasowe

Autor: Adrianna Kowalczyk

Pozostałe wiadomości