Niepełnosprawni aktorzy teatru "Arka" na scenie czuja się jak ryba w wodzie! Zobacz, na czym polega teatroterapia i jak wpływa na życie innych.

  Julia Południewska to dyplomowana joginka. Z miłości do ruchu otworzyła szkołę, gdzie prowadzi m.in. jogę dla kobiet w ciąży. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała Jolancie Pieńkowskiej jakie korzyści z uprawniania jogi płyną dla kobiet w ciąży i seniorów?

  Po tragicznym wypadku Jarosław Wałęsa publicznie zadeklarował: „Na motor nie wsiądę, bo boję się mojej dziewczyny”. W studiu Dzień Dobry TVN z mistrzynią kolarstwa górskiego Mają Włoszczowską, pilotem rajdowym Przemysławem Zawadą i partnerem Mai, kierowcą rajdowym Krzysztofem Hołowczycem oraz z psycholog Tatianą Ostaszewską-Mosak, rozmawialiśmy o tym, jak pogodzić się z niebezpiecznymi i ekstremalnymi pasjami swojego partnera. Czy można przekonać swoich najbliższych, by nie ryzykowali życia dla odrobiny adrenaliny?

  W warszawskim hotelu Sheraton już po raz trzeci zorganizowano wyjątkową kolację charytatywną, której pomysłodawcami są Fundacja ORIMARI i sieć Starwood Hotels & Resorts. Podczas wydarzenia licytowano perełki kulinarne przygotowane przez sześciu szefów kuchni hoteli Sheraton w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Sopocie, Westin oraz Le Meridien Bristol. Maciej Nowak wziął udział w tym wydarzeniu.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Machowska tym razem zatrudniła się jako opiekunka zwierząt w schronisku. Kto może zostać opiekunem zwierząt? Ile czasu spędza się ze zwierzętami? Ile można zarobić, pracując w schronisku dla zwierząt?

  Z jakim problemami zmagają się na co dzień rodzice samotnie wychowujący dzieci? Czy samotne matki i samotni ojcowie mają te same problemy? Jak wygląda życie towarzyskie samotnego rodzica? O to zapytaliśmy gości Dzień Dobry TVN: Paulinę Młynarską, Zbigniewa Łuczyńskiego, Annę Nowak-Ibisz i Jacka Olszewskiego.

  Seksuolog doktor Andrzej Depko, jak co tydzień odpowiada w Dzień Dobry TVN na pytania widzów. Tym razem podpowiada, jak najłatwiej znaleźć punkt G oraz wyjaśnia, kiedy orgazm jest najmocniejszy. - Najłatwiej znaleźć go na końcu wyrazu "shopping" - mówi żartobliwie seksuolog.

  W cyklu "Kobiecy biznes" przedstawiamy biznes Marzeny Wrony, żony kapitana Tadeusza Wrony. Pani Marzena zajmuje się dekoracją okien. - Często wracam do domu po nocy i wychodzę o świcie, ale zawsze jestem szczęśliwa - mówi. Czy łatwo prowadzić taką firmę?

  Michał Witkowski był gościem Dzień Dobry TVN i Anny Dziewit. Pisarz wydał nową książkę "Drwal". O czym jest ta książka?

  Co wolno, a czego nie wolno kobiecie w ciąży? Co może jeść przyszła matka? Czy znajomi i rodzina udzielali Wam "dobrych rad", gdy byłyście w ciąży? Jak radzić sobie z natłokiem informacji i jak je selekcjonować? Co zrobić, by nie popaść w ciążową paranoję? O to zapytaliśmy Monikę Richardson, Agnieszkę Cegielską, Katarzynę Laskowską oraz położną Annę Kalinowską Garbalę.

  Czy kobiety i mężczyźni mają odmienne poczucie humoru? A może śmieszą nas te same żarty? Czy, kiedy mężczyzna deklaruje, że uwielbia kobiety z poczuciem humoru, to tak naprawdę ma na myśli, że uwielbia kobiety, które kochają jego poczucie humoru? O poczuciu humoru u kobiet i mężczyzn i tym, dlaczego czasem wcale nie śmiejemy się z tych samych rzeczy rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Piotrem Mosakiem, Hanną Śleszyńską, Katarzyną Skrzynecką i z Domanem Nowakowskim.

  Czy naturalny poród wzmacnia więź między matką a dzieckiem? Jak duże znaczenie ma to w jaki sposób przychodzimy na świat? W studiu Dzień Dobry TVN Reni Jusis oraz ginekolożka dr nauk med. Preeti Agrawal opowiedziały o mitach i pułapkach współczesnego położnictwa.

  Co może zrobić kobieta, której partner nie ma ochoty na seks, tłumacząc to zmęczeniem? Czy naprawdę jest zmęczony, czy może ma niski poziom libido i po prostu nie odczuwa popędu seksualnego? A może nie podniecają go kobiety, tylko mężczyźni... Z seksuologiem doktorem Andrzejem Depko rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN o oziębłości u mężczyzny, a także o kobiecej ejakulacji.

  Czy ufacie swoim sąsiadom? Czy w każdej sytuacji możecie liczyć na ich pomoc? Powierzylibyście sąsiadowi opiekę nad mieszkaniem w czasie waszej nieobecności? Jak wyglądają Wasze relacje z sąsiadami? O relacjach z sąsiadami rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z pisarką Katarzyną Lengren, aktorem Dariuszem Kordkiem, właścicielką agencji aktorskiej Joanną Damięcką i socjologiem Markiem Troszyńskim.

  Czy mąż powinien towarzyszyć żonie podczas porodu? Mężczyzna pomaga, czy przeszkadza podczas porodu? Czy widok rodzącej żony może mieć wpływ na przyszłe życie seksualne partnerów? A może mężczyzna, który boi się rodzić ze swoją żoną jest po prostu tchórzem? Gośćmi Dzień Dobry TVN były: Maria Sadowska i Ewa Gorzelak, które wkrótce będą rodzić, Rafał Rutkowski, który ma dwoje dzieci i seksuolog Katarzyna Wyszyńska.

  Czy Adam Małysz jest dumny z żony, że zdobyła puchar w rajdzie Morocco Challenge 2011? Co najlepiej wychodzi Izie Małysz, jeżeli chodzi o jazdę? Czy to prawda, że nie boi się skoków i szalała po marokańskich bezdrożach? – Miałam okazję się przekonać, że to wcale nie jest łatwy kawałek chleba – powiedziała w Dzień Dobry TVN o rajdzie Iza Małysz.

  Tym razem bohaterką kolejnego odcinka cyklu "Mama dookoła świata", autorstwa Ofelii Grzelińskiej jest Isabel. Jak Meksykanie świętują narodziny dziecka? Jak wiele wspólnego z matką-Polką ma matka-Meksykanka?

  Mają świetne glosy, często lepsze od artystów z którymi występują, ale na co dzień śpiewają w drugim rzędzie. Dlaczego wybrali śpiewanie w chórkach? Nadeszła najwyższa pora, by wyszli z cienia i dali się poznać szerszej widowni. Kim są artyści śpiewający w chórkach? Czy kiedykolwiek próbowali swoich sił „w pojedynkę”? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Dominikę Kurdziel, Beatę Bednarz, Krzysztofa Pietrzaka i Grzegorza Wilka.

  Pascal Brodnicki razem z Anną Dereszowską w ramach projektu S.O.S dla świata odwiedzili Borneo. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Pascala oraz Karolinę Tymorek, koordynatorkę kampanii WWF „S.O.S dla świata”. Czy taki projekt może coś zmienić w świadomości ludzi? Jak postępować ekoLOGICZNIE?

  Anna Applebaum-Sikorska wraz z przyjaciółką Danielle Crittenden napisała książkę o polskiej kuchni: „Przepisy z mojego ogrodu”. Kulinarny powrót do przeszłości połączony z nowatorskim i twórczym spojrzeniem sprawił, że polskie dania zyskały na smaku, a także na lekkości. To Chobielin zainspirował ją do gotowania. Czy gdyby nie dworek w Chobielinie, książka kucharska, nigdy by nie powstała?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy jurorów akcji „Zwykły Bohater” : Szymona Hołownię i Henrykę Krzywonos. Jakich historii poszukują i jakie zachowania ludzkie są im najbliższe?

  Po ukończeniu szkoły średniej chciał nadal się uczyć. Marzył o studiach pedagogicznych. jednak problemy ze wzrokiem uniemożliwiły kontynuację nauki. Andrzej Mazur ma 41 i ogromny zapał do nauki. Rok temu rozpoczął studia na Wydziale Pedagogika Specjalna. Studiuje razem z córką.

  Prawie 90 proc. Polek przed wyjściem na zakupy specjalnie się stroi. Dlaczego tak ważny jest dla nas wygląd i, czy to jak wyglądamy wpływa rzeczywiście na to, jak jesteśmy obsługiwani? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy psycholog Małgorzatę Ohme. Dlaczego kobiety w Polsce, wolą wyglądać lepiej na zakupach niż na co dzień?

  Dlaczego tak bardzo jesteśmy zazdrośni o przeszłość partnera lub partnerki? Czy chodzi o to, że obawiamy się, iż nasi poprzednicy byli lepsi od nas? Czy warto utrzymywać kontakt ze swoimi „byłymi”? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN prof. Zbigniewa Lwa-Starowicz, Beatę Tyszkiewicz, Lidię Popiel i Annę Zejdler-Ibisz. Czy zazdrość może przerodzić się w obsesję?

  Co składa się na cenę danego produktu? Dlaczego w jednym z marketów kilogram jabłek kosztuje 2,50 zł , a w drugim 3,00 zł? Co wpływa na różnice cenowe? Naszym gościem w studiu Dzień Dobry TVN był szef TVN CNBC Biznes Roman Młodkowski .

  Czy współcześni rodzice są w stanie wychowywać dzieci bez pomocy poradników, warsztatów i wizyt u psychologów? Czy nie wystarczy zdrowy rozsadek i rodzicielska miłość? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Maksa Cegielskiego, Annę Kaplińską–Struss, Mariusza Czerkawskiego oraz Małgorzatę Rozenek.

  Mariusz obawia się, że jego partnerka udaje orgazm. Partner Moniki po każdym stosunku zasypia. W studiu Dzień Dobry TVN seksuolog dr Andrzej Depko wyjaśnił, jak rozpoznać prawdziwy orgazm i co sprawia, że mężczyźni zasypiają po stosunku?

  Reporterka Dzień Dobry TVN Anna Machowska, czyli nasza "Kobieta pracująca", tym razem zatrudniła się na nocną zmianę w piekarni. Co z tego wyszło?

  Co jest wyznacznikiem popularności w szkole? Co trzeba mieć lub, co robić, by być popularnym? Na ten temat rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z aktorką i matką Małgorzatą Lewińską oraz psycholog Anną Kędzierską.