Newsy

Prognoza pogody na Wielkanoc 2021 - jaka będzie pogoda na Święta Wielkanocne?

Newsy

Charles Gullung/Getty Images

Słonecznie, a może pochmurnie? Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Sprawdź jaką pogodę na najbliższe święta zapowiadają meteorolodzy. Prognozy synoptyków nie napawają optymizmem.

W tym roku Święta Wielkanocne wypadają na początku kwietnia, a dokładnie czwartego (niedziela) i piątego (poniedziałek). Wyczekujemy ich z niecierpliwością, licząc na chwilę odpoczynku. Także na świeżym powietrzu. Czy pogoda na to pozwoli? Sprawdzamy.

Wielkanoc 2021 – prognoza pogody

Wielkanoc i lany poniedziałek już za kilka dni. Synoptycy przygotowali już prognozę pogody na najbliższe święta. Niestety nie mamy dobrych wiadomości. Chociaż ostatnie dni marca przyniosą ocieplenie, to na początku kwietnia pogoda nie będzie nas rozpieszczała. Jak zapowiada się Niedziela Wielkanocna?

- Pod koniec tygodnia odczujemy wyraźne ochłodzenie, które zostanie z nami na święta. Z tego powodu w Wielkanoc oraz w świąteczny poniedziałek na termometrach zobaczymy nie więcej niż 10 stopni (nocami możliwe są przymrozki)

- podaje TVN Meteo.

Lany poniedziałek 2021 – pogoda

Poniedziałek Wielkanocny zapowiada się nieco bardziej słonecznie. Meteorolodzy nie przewidują opadów deszczu.

Wszyscy jednak wiemy, że pogoda zmienną jest, dlatego idąc na świąteczny spacer nie zapominajmy o parasolu. Zawsze może się przydać.

Po świętach możemy liczyć na niewielkie ocieplenie i wzrost temperatury do 13-14 stopni.

Co oznaczają barwy pisanek wielkanocnych? Czym zabarwić jajka w domu? Zobacz wideo:

Zobacz też:

Niedziela Palmowa w pandemii. Sprawdzamy, jakie obowiązują obostrzenia

Wielkanoc 2021 w czasie pandemii. Jakie obostrzenia będą obowiązywać na święta?

Wielkanoc 2021 - jak będą wyglądały msze w czasie pandemii? Episkopat apeluje do wiernych: "Człowiek jest nie tylko ciałem, ale także duszą"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości