Newsy

"Hotel Paradise" powraca! Klaudia El Dursi ponownie zaprasza na Zanzibar. Zobacz zapowiedź

Newsy

Już 30 sierpnia premiera 4. edycji "Hotelu Paradise". W tym sezonie widzowie Siódemki będą mogli śledzić losy uczestników reality show pięć razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku. Pieczę nad wszystkim sprawować będzie nieoceniona Klaudia El Dursi.

"Hotel Paradise" wraca do TVN7

Egzotyczny Zanzibar, piękni i młodzi, żądni przygód uczestnicy oraz skrajne emocje, które zawładną ich sercami i umysłami. W nadchodzącym sezonie szykuje się ostra gra. Tylu dramatów, łez, konfliktów, scen zazdrości i fal namiętności nie było w żadnej z dotychczasowych edycji. A to za sprawą tego, że tym razem w Hotelu zameldują się single, którzy z jednej strony uwielbiają kroczyć własnymi drogami, zawsze chcą stawiać na swoim i nie lubią przegrywać, a z drugiej mają gorące temperamenty i wrażliwe dusze. Dlatego też obserwacja, kalkulacja, strategiczne myślenie, a nawet manipulacja, zderzą się z prawdziwymi i spontanicznymi uczuciami. Czekają ich trudne decyzje w obliczu pojawiającego się nagle uczucia.

Czy będą potrafili trzymać się swoich twardych zasad? A może strzała amora trafiając w ich czuły punkt, zakłóci chłodną kalkulację i rzuci w wir namiętności? Co wówczas wybiorą - miłość czy pieniądze? Czy w tej wszechobecnej rywalizacji znajdzie się miejsce na przyjaźń? Czy uczestnicy będą mogli zaufać komukolwiek? Czy Rajska Wyrocznia pomoże im poznać prawdziwe oblicze pozostałych mieszkańców i podjąć właściwe decyzje?

"Hotel Paradise 4" - kiedy premiera?

Nowy, 4. sezon "Hotelu Paradise" zadebiutuje w poniedziałek, 30 sierpnia, o godzinie 20:30 w TVN7. W tym sezonie widzowie Siódemki będą mogli śledzić losy uczestników reality show pięć razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku. Program dostępny będzie także na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Klaudia El Dursi wspomina propozycję poprowadzenia "Hotelu Paradise"

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości