Trendy modowe

Jak z apaszki stworzyć modną bluzkę? Zobaczcie oryginalne propozycje Ady Fijał

Trendy modowe

Ada Fijał

Ada Fijał to bez wątpienia jedna z największych fashionistek polskiego show-biznesu, która jest prawdziwą inspiracją dla tysięcy kobiet. Teraz w mediach społecznościowych pokazała, jak ze zwykłej chustki zrobić wyszukany top. Zobaczcie jej pomysły.

Ada Fijał o modzie

Ada Fijał interesuje się modą od najmłodszych lat. Podobno już w podstawówce usiłowała uszyć sobie pierwszą sukienkę, a miłością do ubrań zaraziła ją babcia. Dziś często można ją podziwiać w niezwykłych, nowoczesnych i barwnych stylizacjach, choć - jak przyznała w jednym z wywiadów - bliski jest jej również styl z lat 20. i 30. Często zaskakuje swoimi wyborami i inspiruje fashionistki. Kocha kobiece garnitury, dresy oraz szpilki. A czy dużo wydaje na ubrania?

- Nie przesadzam. Mam na przykład jedną torebkę Chanel, kupiłam też sporo ciekawych rzeczy od projektantów z drugiej ręki, np. marynarkę Yves Saint Laurent. Blisko mi do nurtu ubierania się w drugim obiegu - powiedziała w wywiadzie dla "Fashion Magazine".

Jak modnie zawiązać apaszkę?

Artystka lubi także przerabiać ubrania i wykorzystywać poszczególne elementy garderoby w różnych stylizacjach. Jest otwarta na nowe pomysły i kreuje trendy - w końcu nosiła neony przed tym, jak to stało się ostatnio znów modne. Teraz w mediach społecznościowych pokazała, jak w oryginalny sposób zawiązać chustę. W ostatnim czasie bowiem wiele trendsetterek nosi apaszki nie tylko na głowie, bądź szyi, ale także w zastępstwie topów. W tym celu Ada Fijał wybrała niezwykle barwny kawałek materiału w cętki oraz paski i pokazała, jak go zawiązać, by stworzyć bluzkę.

- Która opcja na wakacyjne wiązanie apaszki lepsza - 1 czy 2? Nawiązałam sobie coś dla Was! Chcecie więcej moich pomysłów DIY? - zapytała na swoim koncie na Instagramie Ada Fijał.

W pierwszej wersji ułożyła chustkę nad biustem, rogi przerzuciła przez ramiona i związała je z tyłu pleców, tworząc bluzkę na ramiączkach. Do drugiego sposobu wykorzystała z kolei łańcuch, który służył do przewiązania apaszki i zrobienia z niej seksownego crop topu. Te innowacje przypadły do gustu internautkom. W komentarzach czytamy: "Genialnie! Uwielbiam", "Sztos", "Mam ochotę wypróbować!" czy "Twoja kreatywność mnie dobija".

Wy również będziecie tak nosić chustki?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Ada Fijał: "Pasją do mody zaraziła mnie moja babcia"

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości