Horoskop

Horoskop na poniedziałek. Czarne myśli nareszcie odpuszczą

Horoskop

Autor:
Astrolog
Merkurja

Słońce znajduje się w znaku Strzelca, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca. Srebrny Glob zaczyna na niebie "odrastać" po nowiu i niebawem zobaczymy jego wąski sierp. Będziemy w świeżej, nowej energii i z entuzjazmem podejdziemy do spraw dopiero co rozpoczętego tygodnia. Sprawdź, co czeka wszystkie znaki zodiaku w horoskopie na poniedziałek 6 grudnia.

Dzisiaj Mars ułoży się w pozytywnym sekstylu z Plutonem, to dobry układ, powodujący przyrost energii i powrót pozytywnego myślenia. Zabierzemy się do swoich obowiązków z werwą, a czarne myśli sprzed zaćmienia nareszcie odpuszczą. Zajmiemy głowę pracą, a ręce wykonywaniem swoich zadań.

Horoskop dzienny na poniedziałek, 6.12.2021 r.

Baran

To będzie bardzo korzystny poniedziałek. Sekstyl Twojego patrona Marsa i energetycznego Plutona postawi Cię na nogi. Przed Tobą dzień pełen twórczości, kreatywności, spontaniczności i pokazania innym, że można i warto wykonywać swoją pracę. Dzisiaj będziesz dla innych wzorem.

Byk

Dzisiaj zapragniesz przełamać swoją nieśmiałość i będziesz bardziej otwarty na eksperymenty. Zazwyczaj lubisz chodzić utartymi szlakami i popierasz rutynę, ale pod wpływem układów na niebie wejdziesz na inne ścieżki. Twoje serce zabije przyspieszonym rytmem.

Bliźnięta

W pracy dzisiaj niespokojnie. Będzie Cię denerwował brak konkretów. Ciężko będzie się porozumieć z otoczeniem. Nie wszystko uda Ci się załatwić na ostatnią chwilę, dlatego, aby uniknąć niepokojów, postaraj się wszystko dokładnie poukładać i rozplanować.

Rak

Dzisiaj w Twoim otoczeniu pojawi się bardzo wymagająca i rzetelna osoba, która będzie motywować Cię do jeszcze większego wysiłku i wydajniejszej pracy. Masz możliwość wykazać się kompetencją i doświadczeniem. Ktoś Cię doceni. Wieczorem intensywny czas w partnerstwie.

Lew

Przed Tobą poniedziałek pełen wysiłku intelektualnego i fizycznego. Dzisiaj możesz z powodzeniem rozwikłać jakąś zagadkę. Wpadniesz na jakiś doskonały pomysł dotyczący Twojego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Trochę gorzej w sprawach partnerskich, ponieważ ktoś będzie miał żal, że nie masz dla niego czasu.

Panna

Wspiera Cię zarówno Księżyc ze znaku Koziorożca, jak i pozytywny sekstyl między Marsem a Plutonem. Dzień przyniesie Ci zarówno większe pieniądze, jak i większe namiętności. Przed Tobą konkretne propozycje i jakieś stanowisko w szerszej perspektywie. W uczuciach także doskonałe wiadomości.

Waga

Księżyc przez cały dzień jest w kwadraturze do Twojego znaku. To może zwiastować problemy w pracy lub szkole związane z nadmiarem obowiązków. Ulgę i satysfakcję przyniesie Ci kontakt z ziemią bądź przyrodą. Zajmij się również potrzebami zaniedbanego ostatnio psa lub kota.

Skorpion

Dzisiaj będziesz mieć dobre kontakty z otoczeniem. Sekstyl Marsa i Plutona doda Ci sił i charyzmy. Dostrzeżesz korzyści płynące z Twoich relacji ze współpracownikami. Wyjdziesz ze swojego świata z inicjatywą towarzyską, możliwe, że umówisz się z pewnymi osobami na kawę bądź lunch.

Strzelec

Będziesz pobudzony i w nastroju do kłótni bądź walki. Możesz poczuć nawet nutkę szaleństwa i zdecydujesz się na jakieś rewolucyjne ruchy. W Twoim otoczeniu pojawią się jakieś elektrowstrząsy. Nawet w relacji możesz się z kimś skonfliktować. Postaraj się schłodzić swoją rozgrzaną głowę i nie tracić rozsądku.

Koziorożec

Na niebie układy będą Cię wspierać w praktycznie każdych zamierzeniach. Dzisiaj wokół Ciebie będzie się działo dobrze i dużo. Masz możliwość błysnąć w miejscu pracy przed decyzyjną osobą. Będziesz w świetnej formie i dobrej kondycji psychicznej. To doskonały dzień na tworzenie strategii na rozwój.

Wodnik W pracy będzie wrzało od nowych informacji i szybkich zleceń. Niestety niełatwo będziesz mógł się w tym odnaleźć. Ktoś od rana będzie zmieniał wersje wydarzeń lub plany na popołudnie. Będziesz poirytowany tym, że nie możesz na kogoś liczyć.

Ryby

Dzisiaj pojawi się w Twoim świecie jakaś pozytywna informacja, która Cię ucieszy i podniesie na duchu. Wieczorem docenisz domowe pielesze i korzyści płynące z relacji rodzinnych. Twoja otwartość na innych zaprocentuje dobrymi wydarzeniami. Będziesz mógł liczyć na pomoc i wsparcie płynące ze strony innych.

Czym jest opozycja w astrologii?

Jest to dokładna odległość kątowa między planetami, która wynosi 180 stopni. Ta odległość uznawana jest za napięciową, gdyż oznacza to, że planety są w przeciwnych znakach, które rozumiane są jako rywale, którzy stanęli naprzeciwko siebie. Opozycja uznawana jest za zderzenie dwóch podstaw, które może doprowadzić do kryzysowych sytuacji lub dojścia do kompromisów. Nie jest to aspekt harmonijny, wymusza on podjęcie kompromisów, a jednocześnie uczy pokory. Jest to jednak ciężki aspekt, z którym należy nauczyć się obchodzić.

Zobacz wideo: Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"
Astrolog Merkurja radzi, co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście. "To jest prognoza"

Zobacz także:

Autor:Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/Sarayut Thaneerat

Pozostałe wiadomości