Gwiazdy

Wróżymy gwiazdom na pokazie MMC – co przyniesie przyszłość?

Gwiazdy

Wczoraj odbył się pokaz polskiego duetu MMC. Projektanci pokazali kolekcję na wiosnę/lato 2020. Co będziemy nosić przyszłorocznej wiosny? Takiego wydarzenia jak to, nie mogła ominąć dziennikarka Dzień dobry TVN Barbara Pasek.

MMC – wiosna/lato 2020

Ilona Majer i Rafał Michalak, czyli duet projektantów skrywających się za nazwą MMC pokazali swoją najnowszą kolekcję. Pokaz odbył się w jednej z warszawskich restauracji. Zabytkowa kamienica i nowoczesna mozaikowa sceneria wnętrza podbiły wizualny efekt pokazu.

Kolekcja wiosna/lato 2020 została zatytułowana „Future is now”. Projektanci duetu: Ilona Majer i Rafał Michalak chcieli w ten sposób udowodnić, że przyszłość mody wcale nie jest odległa.

W kolekcji wiosna/lato 2020 duet projektantów proponuje prostotę formy, dekonstrukcję, ukochany oversize. Ultranowoczesne materiały, wyraziste kolory połączono z przerysowanymi sylwetkami. MMC przyzwyczaiło nas już do tego, że w ich kolekcjach liczą się przede wszystkim detale. To one grają główną rolę. Przeskalowania, oryginalne łączenie materiałów, zagięcia, zakładki, plisy, delikatne falbany, które sportowemu streetwearowi nadało eleganckiego sznytu.

Czy gwiazdy wierzą we wróżby?

Na pokazie pojawiło się wiele polskich gwiazd. Fanów duetu MMC w polskim show-biznesie nie brakuje. Dziennikarka Dzień dobry TVN Basia Pasek nie tylko zapytała gości pokazu o kolekcję MMC na wiosnę lato 2020, ale również o to, czy w związku z nadchodzącymi Andrzejkami, wierzą we wróżby.

Nasza reporterka miała przygotowane dla gwiazd horoskopy stawiane przez astrolog Merkurję oraz wróżby losowe. Co się z nich dowiedziały?

Anna Wyszkoni (zodiakalny rak) wyczytała w wylosowanym horoskopie, że prawdopodobnie kupi nową nieruchomość, a w jej domu pojawi się nowy członek rodziny. „Nie planuje” – odpowiedziała błyskawicznie wokalistka.

Lara Gessler z kolei przyznała, że wierzy w przeznaczenie. W horoskopie przygotowanym przez astrolog Merkurję Lara dowiedziała się, że w nadchodzącym roku czeka ją dużo projektów zawodowych.

Karolina Bielawska, Miss Polonia 2019 na najbliższy rok życzy sobie szczęścia.

Przed Romą Gąsiorowską z kolei, według horoskopu otwierają się nowe zawodowe możliwości, między innymi międzynarodowe projekty.

Zobacz też: Ciekawe pomysły na wróżby andrzejkowe dla dzieci i dorosłych.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości