Gwiazdy

Tak gwiazdy świętowały walentynki. Zdjęcie jednej z par rozwiało plotki o kryzysie

Gwiazdy

Za nami walentynki, czyli święto zakochanych. Znane pary nie zapomniały o tym, żeby uczcić ten dzień w szczególny sposób. Mateusz Hładki sprawdził, jak świętowały gwiazdy. Czy było bardzo romantycznie?

Walentynki w świecie gwiazd

W minioną niedzielę Instagram dosłownie został zalany sercami i wyznaniami miłości. Wiele par pochwaliło się w sieci walentynkowymi prezentami oraz kadrami z romantycznych randek.

- Nie byłbym sobą, gdybym nie podsumował walentynek - zażartował Mateusz Hładki w studiu Dzień Dobry TVN.

Małgorzata Ohme zdradziła przy okazji, że z okazji dnia zakochanych dostała sto tulipanów. Jak świętowali inni?

Tak gwiazdy świętowały walentynki

Dla Artura Boruca i jego żony Sary były to już czternaste wspólnie spędzane walentynki. Co prawda zakochani nie zdradzili, jak świętowali ten dzień, ale pochwalili się wspólnym selfie, do którego Mannei dołączyła rozczulający podpis.

- Każdego roku kocham Cię głębiej, silniej, bardziej dojrzale - czytamy.

Urzekającym zdjęciem pochwalił się też Agustin Egurolla. Z okazji święta zakochanych choreograf pokazał swoje dwie największe miłości, czyli córkę Carmen i niedawno poślubioną żonę Dianę.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens jak zawsze świętowali "na bogato". Gwiazda zapozowała w morzu róż. Tuż obok niej na kolanie klęczał ukochany.

- Jeśli ktokolwiek już lub jeszcze nie wierzy w miłość, to ja zapewniam, że istnieje! - dopisała zakochana projektantka.

Beckhamowie również opublikowali w sieci romantyczny wpis.

- Tyle razy mówiono, że to już jest koniec, że z tej pary nic nie będzie, a tu proszę. Oni są razem, a David pisze: "niesamowita mama i inspirująca żona" - komentował Mateusz Hładki w studiu.

A jak wyglądały Wasze walentynki?

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości